Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet kormány kapcsolót...

Lehet kormány kapcsolót cserélni? Opel corsa d 1,2 benzines autoba gyújtáskapcsolója el romlott /öninditó nem kap áramot/szerelö azt mondja csak komplett kapcsoló panelt lehet kapni hozzá 60 000 ft ér . Tényleg nem javitható?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 15:16
 1/5 Johnny Bravo ***** válasza:

Ha a gyujtast ra tudod adni a gyujtaskapcsoloval akkor annyi cselt tudok ajanlani hogy ahova az önindítóba megy be a "jel" kábel (+) azt a vékony piros csatlakozót lehúzod,majd rádugsz egy általad szerzett masik kabelt,aminek a masik veget az akksi plusszos sarujához érintve be tudod inditani az autot!En is jartam igy egyszer vw transporterrel!Igy inditottam egy honapig!Csak arra vigyazz hogy az auto mindig uresben legyen!

Sajnos az eredeti kerdesedre hogy az egesz panelt kell-e cserelni nem tudom,de ha igen akkor menj be egy bontóba ott szerintem kapsz olcsobban is!

2016. szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 JohnnyBoy002 ***** válasza:

Johnny Bravo!


Arra lehet kötni egy ilyen kapcsoló gombot, régi Wartburgunknál így volt megoldva. :D


Gyújtást rá kellett adni a slusszkulccsal majd egy piros gombbal lehetett indítani. Ez ebben az esetben, ha tényleg még gyújtást rá lehet adni akkor hosszabb távú megoldás is lehet. Könnyen meg lehet szokni és a gombot fel lehet szerelni a műszerfalra.

2016. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nyomógombosra alakítsd át. a kulcs a gyújtást adja(ha az még jó) és egy nyomógombbal indít...ennyi..ez úgyis relén keresztül megy, csak azt kell vezérelni..


nem mindig kell komplett csere. kényelmes, csak sokba fáj..

2016. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kérdező! a #2-es útmutatása szerint járj el.


oszt jónapot.

2016. szept. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Johnny Bravo ***** válasza:
A tranyó nem az enyem volt,igy nem kezdtem el rajta nyomogombot kivitelezni!nyilvan az ugy profibb de ha odacsapod a szálat az akksihoz ugy is mukodik a dolog!Bar nyilvan nem tul kenyelmes minden inditas elott a motorteret nyitogatni meg kinlodni vele!
2016. szept. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!