Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb S51 es simson?

Jasdik kérdése:

Melyik a legjobb S51 es simson?

Figyelt kérdés
Venni akarok egy Simsont nemsokára, de nézegettem őket, nem tudok választani.Feltétlen S51 est akarok venni, néztem az endurot ami 4 sebességes, de a B és a N is eléggé jónap tűnik,Mi a külömbség a 3 közt, és alap teljesítménybe melyik a leggyorsabb,legjobb?Tudom hogy a Enduronak jó a hátsó felfüggesztése, és 4 sebességes.De leginkább teljesítménybe érdekel a dolog, és venni szeretnék egy 60/4 es ömlesztőt Az mennyivel nöeli a gyorsulást, és a végsebességet, és melyik simsonba milyen való?

2016. szept. 5. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:

30 éves masinákról szólva elég érdekes szempont a "legjobb", egyedi elbírálás után lehet csak véleményezni, hogy a három évtized mennyire viselte a meg a járgányt.

A SN jelzésűek segédmotoros kerékpárként kerültek az üzletbe, azok még akkor sem kaphattak rendszámot, amikor a fénykorát élte a márka.

Az SB jelzésűek motorkerékpár besorolással, rendszámozva kerültek forgalomba, ezeket később tömegesen minősítették vissza segédmotorrá - elvileg ez az erősebb, de a gyakorlatban nem biztos, hogy az adott darab jobb is.

2016. szept. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, de gyorsaságba, végsebességre, gyorsulásra melyik a legjobb?És a 60/4 es ömlesztő mind 3 ba jó?.leginkább határba fogok motorozni, földes úton, de aszfalton is!
2016. szept. 5. 17:05
 3/5 anonim válasza:

[link]


Ezt a linket megnyitod és eldöntöd hogy neked mire van szükséged,a valóságban több mint 10 féle S51ből.

60/4es hengert bármelyikre fel lehet tenni módosítás nélkül,de ahhoz hogy menjen át kell hangolni a karburátort.

2016. szept. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, ezekböl az S51b tetcik legjobban, de a az Enduro simsonrol nincs oda írva hogy jobb e valamivel!Mondjuk gyorsulás, végsebességre valamivel jobb mint a sima S51b?Vagy gyengébb?Jobb terepre?Mivel hátul elég jó felfüggesztése van, és a kipufogó is fentebb van!Erre lennék kíváncsi!
2016. szept. 5. 19:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha terepen/határba mész többet, akkor enduro, nem kérdés.
2016. szept. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!