Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogositvány es autóval kapcsol...

Jogositvány es autóval kapcsolatos dilemmák, van aki meg tudná válaszolni?

Figyelt kérdés

Egesz eletemben apam vitt hozott autoval es sokat jartam taxival is.

Viszont kulföldre költöztem, svedorszagba es itt nagyon nagyok a távok, a taxi meg nagyon drága mulatság 5 euro az inditasi dij es 5-6 euro kilométere.

Arra gondoltam leteszem a jogsit. Anyam azt mondja ne tegyem , mert szétszórt vagyok, álmodozó es balesetem lenne vagy elütnék valakit. Szerintem túloz , es lenyom, de megértem h aggódik. Azt mondja h a busz nagyon jó mert elvisz ahova kell.

Semmilyen diagnosztizalt figyelemzavarom nincs , az teny h pszichikailag faradekony vagyok., de szerintem ha belejönnék a vezetésbe , minden ok lenne , csak gyakorlás kérdése.

Itt jön az elsö kérdésem: vágjak bele szerintetek , vagy ne?

A masodik problema: nem értek az autókhoz , es ha lerobbanna az út szélén, nincs kit hivjak csak szervizt , az meg iszonyu drága.

Meg kéne tanuljak kereket cserélni ,azonkivul iszonyu sok müszerre kell figyelni indulaskor mint olajszint stb ...

Szerintetek Ez tul necces, ne vállaljam?


2016. szept. 9. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőre: Azt neked kell eldöntened, hogy mennyire érzed alkalmasnak magad, de maradjunk annyiban, hogy igen erőteljesen életképtelennek kell lenned, hogy ne tudj vezetni, nem hiába van annyi embernek jogosítványa.


A műszaki résztől meg nem tudom miért félsz, egyrészt semmit nem kell nézned kb a műszerfalon mert az átlag autók nem szervíz igényesek, másrészt úgyse tudod őket megszereleni manapság annyira bonyolult az elektronika.

2016. szept. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz
2016. szept. 9. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Az emberben egyszer csak megérik az érzés u vezetni AKAR. Ha már itt tartasz, menj és tanuld meg :) normális oktató a kerékcserét is megmutatja :) sok sikert!
2016. szept. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elsonel a pont! :)
2016. szept. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!