Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet e a vizsgabíztosnak...

Lehet e a vizsgabíztosnak forgalmi vizsgán a vizsgázó személyt, az oktatóval való folyamatos beszélgetéssel vizsga közben zavarni?

Figyelt kérdés

Megbuktam mert folyamatosan pofáztak és megzavartak a vezetésben többször is. A hátra párhuzamos parkolást sikeresen végrehajtottam majd mikor kiindultam a kerék vagy 30 centire átcsúszott a felezővonalon és azonnal végetért a vizsgám mivel "indokolatlanul igénybevettem a menetirány szerinti bal oldalt". Az előző napon órán tökéletesen végigmentem mindenen mert halálos csend volt most meg migránsok fidesz jobbik lmp mszp minden meg futballmérkőzések a gyerek a kutya a macska stb... ilyet szabad csinálni egy vizsgán? Tanultam Kreszet egy kérdést kikerestem:


Mit tilos tenni a jármű utasainak az alábbiak közül?

- Enni.

- Rádiót hallgatni.

- A jármű vezetőjét indokolatlanul zavarni.


Na várom a válaszokat!



2016. szept. 9. 19:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ez lesz, az én vizsgámat is végiganekdotázta a vizsgabiztos. Mondjuk engem talán jobban zavart volna, ha síri csendben minden idegszálával azt figyeli, hányszor nézek tükörbe, hogyan fogom a kormányt, stb.


Próbálj meg elvonatkoztatni tőle, mert éles helyzetben is rengeteg zavaró körülmény akad majd, ami miatt nem szegheted meg a szabályokat, vagy nem okozhatsz balesetet.

2016. szept. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
34%
Elsőre mindenképpen megbuktál volna, take it easy.
2016. szept. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Igen értelek, van akinek ez jobb... de hát nem is tudom ha nekem jogosítványom lenne, akkor én az utasoktól elvárnám, hogy hagyjanak koncentrálni és ne zavarjanak ha már ezt egy jármű vezetője elvárhatja a kresz szerint is... totál rossz érzés hogy én pedig nagyon szépen tudok vezetni és hótt hangosan fényes délbe folyik ki az ember szeme hát mindegy megpróbálok elvonatkoztatni rendben de erre nem nagyon vagyok képes......... pics*ba........
2016. szept. 9. 19:42
 4/24 A kérdező kommentje:
Második: Az a baj, hogy másodjára mentem... elsőre a semmiért buktam meg ez bevett gyakorlat tudom jól... Elsőre csend volt, nem is volt semmi baj rámfogott valami baromságot ami egy nagy semmi alig tudta kimagyarázni.... most meg egyszerűen zavartak de kegyetlenül........... :( rosszul esik hogy ez így működik manapság....
2016. szept. 9. 19:45
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

A jármű vezetőjét nem szabad zavarni, de erről a vezetőnek kell intézkednie!


Mellesleg teljesen jogosan buktál meg, nehogy már a csámcsogás, a rádió, vagy a melletted beszélgető oktató elvonja a figyelmedet!

Milyen lenne már ha a BKV buszon síri csendben vigyázzban állnának az utasok, nehogy a sofőr bácsi elnézze a záróvonalat!

Ha megkapod a jogsit, akkor az első naptól kezdve önállóan vezethetsz, attól fogva szólhat a rádió, döröghet melletted egy chopper kipufogója, megjelenhet egy mkj. jármű. Szép is lenne ha ezektől sokkos állapotba kerülnél, és elgázolnál valakit, mert megzavartak a szent tevékenységedben!

:D

2016. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

1. A jármű vezetője egy vizsgázó ha megmondaná a biztosnak h csendbe legyen mert zavar, akkor azonnal aláírnám a halálos ítéletem.. gondoskodjak így? Akkor remek....

2. Persze h jogosan buktam meg elismerem én, de én tanuló vezető vagyok nem egy olyan ember aki már 30 éve vezet... mégis- hogy várhatja el akárki hogy pont ugyanúgy csináljak mindent mintha már ezer éve ezt csinálnám? Lehet 30 év múlva szükségem lesz arra hogy rádió menjen meg beszélgetés se zavar majd de most engem zavar és ezt tiszteletbe kellene tartani sztem...

3. A BKV buszon a söfőr ablakára rá van írva hogy tilos a sofőrrel beszélgetni.... mellesleg egy buszsöfőrök többsége nem a buszvezetéssel kezdett hanem autót vezetett pár évig mire kialakult nála az hogy nem hatnak rá zavaró körülmények.... utána mire buszra csinálta a vezetési engedélyét már ezzel problémája nem volt 99%-ban semmi problémája..

4. Nem gázolnék el senkit sem veszélyhelyzetet nem teremtenék soha de ilyen hogy hozzáér a kerék a felezőhöz vazze.... mégis mit várnak el egy tanulótól?........

2016. szept. 9. 20:04
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Gyenge kifogás.

Az igazság az, hogy örülnöd kellene, ha a vizsgabiztos az oktatóddal beszélget.

Az azt jelenti, hogx nincsenek haragban, a beszélgetéssel a vizsgabiztos figyelme is megoszlik, ami nem azt jelenti, hogy nem veszi észre, ha hibázol, de ha néma csendben ültök, akkor jobb híján csak rád figyel... no az az igazán idegesítő. Ha téged zavar a beszélgetés még nem vagy alkalmas arra, hogy egyedül vezess

2016. szept. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

1. Nem gyenge kifogás....

2. Nekem ne beszéljen senki a migránsokról meg a fideszről meg a sok köcsög pártról

3. Én nem bánom ha minden mozdulatomat figyeli se csak csendbe tegye... én nem megúszni akarom a vizsgát hanem bizonyítani ha meg úgy érzem nem is figyelik mit csinálok nem is érdekel főleg ha meg zavarnak akkor meg... köszönöm szépen.

4. Az 1. vizsgán síri csend volt, nem volt semmi baj sem rámfogtak egy pedállmunkás baromságot mert valami okot csak kell találni, ha már betartja a kreszet ez a hülye ( én ). Aki csendbe képes jól vezetni, hangzavarba meg elcseszi az pont arra alkalmas, hogy EGYEDÜL vezessen (Y)

2016. szept. 9. 20:11
 9/24 anonim ***** válasza:
50%

"tanuló vezető vagyok nem egy olyan ember aki már 30 éve vezet... "


Mint írtam, már az első naptól lehetnek zavaró körülmények. Akkor mi lesz, kómába esel? Hogyan fogod elérni a 30 éves rutint?


:D


Megsimogassam a buksidat, arra vágysz?

XD

2016. szept. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Gondolom úgy, mint bárki más..

F

O

K

O

Z

A

T

O

S

A

N

Nem egyből.... megsimogassam az értetlen buksidat? :)

2016. szept. 9. 20:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!