Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson Schwalbe mennyire...

Simson Schwalbe mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Van a szomszédba egy kb már 15-20 évet állt úgy hogy be sem indították stb. mi lehet a baja ?

Tankot azt kell cserélni, mert szerintem szét van rohadva ???

fóliával le van takarva és a garázsban áll !!!

Mennyit adjak érte ?

Mi lehet a baja ?

Eső nem érte az 100%, csak volt már egy simson enduróm csak eladtam 2 éve és most akarok majd venni egyet!

A blokkja eredeti simson blokk

[link]



A VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM :))))))



2016. szept. 10. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem pár éve sikerült venni egy s51/est.15000 ft-ért

Szomszéd fia neki ált szerelni.Fél blokk nem volt meg mert összeszerelni már nem tudta.20 000 ft-ot költötem blokkra.meg a vázra is kb.Még volna mit kicserlélni.

2016. szept. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt egy Schwalbe-m aminek a motorja nem turbóhűtéses volt hanem mint a többi Simsonnak, menetszél hűtéses. Hetente megtettem vele egy 100 km-es fordulót és sosem hagyott cserben. A lánchajtását kell szakszerűen karban tartani, mert ha túl laza (amit a lánc burkolata eltakar), akkor foghegyre kaphat a lánc és széttörheti a hátsó lánckereket. De ez a többi Simsonra illetve motorra is érvényes. Ilyen eset egy frissen vásárolt Simsonnál fordult elő amikor azon mentem haza az eladótól és hát minden részét nem néztem át.
2016. szept. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát csak olyat vegyél ami rendesen öszze van rakva nem cserélgettek rajta semmit, a karbit és a tankot valószínű ki kell rozsdátlanítanod de ha nem egy szétbuherált sz*rt vettél hanem egy normál állapotú simsont akkor biztosan be fog induli!!
2016. szept. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és az még lemaradt hogy ismerősoméknek van egy swalbeja ami kb 30 éve nem volt beindítva, egy kicsit helyerepofozták és 1. betolásra sikerült (berugokar még nem volt rajta). Régen azért elég jól megtervezték ezeket a gépeket, olyanok mint a fegyverek között a kalsnyikov egyszerű de nagyszerű.
2016. szept. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor inkább ezt vegyem meg 10000 Forintért és nem egy 50000 Forintos széttuningolt sz*art?
2016. szept. 10. 12:22
 6/6 anonim válasza:
(Szerintem) a Schwalbe az eggyik legmegbízhatóbb motor. Mindedj, hogy Star vagy S51 blokkos mind 2 jó
2019. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!