Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért remeg az autóm?

Miért remeg az autóm?

Figyelt kérdés
Már egy ideje remeg az autóm (Ford focus 1.8 16v benzines 2001 mk1) annyira nem figyeltem fel rá másfél hete volt egy váltó és kuplung csere rajta azután alapjáraton amikor hideg a motor jobban remeg és hangja is van már tipikus hang amikor valamelyik tartó bak megadta magát. Így ma elvittem szervizbe kicserélték a váltó mögötti bakot, de az ég világon semmit se segített. Gyertyán gondolkodtam hogy cserélni kéne a a motor pöccre indul szépen jár (habár alapjáraton mintha ki-ki hagyna a gyújtás...). Minden ötletnek örülnék!

2016. szept. 10. 18:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzá rakni, hogy vezetés közbe is remeg az autó sebességtől függ hogy mennyire de ha meleg a motor már enyhébb.
2016. szept. 10. 18:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fázik.
2016. szept. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Van

rajta sal meg sapka hogy fazna? A kesztyut meg most probaljuk raeroltetni a tukrere.

2016. szept. 10. 19:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Vidd el másik szervizbe és ott kicserélik azt amitől remeg.

Nem normális, hogy remeg!

2016. szept. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!