Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vajon mennyi pénzből kerülne...

Gerkopapa kérdése:

Vajon mennyi pénzből kerülne ide Magyarországra egy Japánban kiszemelt használt autó?

Figyelt kérdés
Rengeteg autót néztem japán weboldalakon és kíváncsi lennék hogy milyen cégek foglalkoznak autóbehozatallal és mekkora haszonkulccsal.

#Japán #használt autó #Japánból behozott autók #Japánból autó behozatal
2016. szept. 12. 16:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Gondolok például egy Nissan Sylvia-ra: 268.000yen= 726.000forint... Vajon mennyi pénzért hoznák magyarországra, mennyi pénz lenne forgalomba helyezni?
2016. szept. 12. 17:04
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha komolyan érint a kérdés, hogy "mennyi" akkor biztos lehetsz benne, hogy nem éri meg neked.

Kifizeted a vételárat, keresel szállítót, néhány hónap alatt el is hozzák neked (mindehhez persze kell nyelvtudás), kifizeted a vámot, ami nem jelentéktelen összeg, honosítod az autót, ami szintén kiadás, s ha valami nem felel meg az itthoni szabványoknak még a műszaki vizsgán is elhasalhat.

Tengeren túlról csak olyan autó behozatalán szabad gondolkodni, amilyen Európában nincs.

2016. szept. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát... Én olyan autókon gondolkoznék amelyek az ottani belpiacot erősítik.. Tehát Európában nem kaphatóak.
2016. szept. 12. 17:10
 4/12 A kérdező kommentje:
Pl: Nissan Skyline [link]
2016. szept. 12. 17:13
 5/12 anonim ***** válasza:

Interneten keresztül akarsz autót rendelni, hogy azt meg se nézed?

Remélem az az apróság sem kerülte el a figyelmedet, hogy jobb kormányos autóval itthon, sok helyen nem egyszerű biztonságosan közlekedni

2016. szept. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyenesen veszélyes jobb kormányos autót vezetni itthon... Csak érdekelt a dolog.
2016. szept. 12. 17:31
 7/12 anonim ***** válasza:
EU-ba inkább az USA-ból szoktak importálni, az olyan 1,5-2 millió forintos összeg szokott lenni cakkumpakk. Japánból inkább az oroszok szoktak autót kivinni, mert nekik ott van egy köpésre a vlagyivosztoki kikötőjük, de szerintem még úgy is drága volna ez a játék (sőt, valószínűleg még drágább is átvonatoztatni egész Ázsián és Európán, mint hajóztatni a világ körül).
2016. szept. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Na és miért egyenesen életveszélyes a jobbkormány?


Vannak helyzetek ahol nehezebb vele előzni,főleg doboz vagy kamion mögül,de erre nagyon régóta léteznek speckó trükkök,ma meg a szenzorok korában kb abszolút nem probléma egy fedélzeti multimédia meg egy éles kamera segítségével.

2016. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy mindig odavoltam a japán belpiacos kocsikért... Rengeteget nem lehet csak úgy kapni itt Európában vagy Amerikában... Rengeteg tartalmat néztem ilyen téren hogy megbíznak egy céget hogy hozzák el a kiszemelt autót japánból és beteszik egy konténerbe. Inkább az autó nem átnézése lenne a probléma.
2016. szept. 13. 15:45
 10/12 anonim válasza:

Hát a belpiacosokból én is tudnék csemegézni.

De szerintem egy rizsevő autón nem nagyon szokott gond lenni, 300 ezer km-ig semmiképp. Én nem nagyon foglalkoznék az átnézéssel. Induljon azt kész.

Ha utánajártál a dolognak akor szólj légyszíves. Én is rendelnék egy japán darabot. Köszi

2018. szept. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!