Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt olyan, akinek sikerült...

Van itt olyan, akinek sikerült 6 hét alatt letenni a jogosítványt? Ha igen, melyik autósiskolánál?

Figyelt kérdés
Nekem muszáj lenne letenni ennyi idő alatt, mert csak ennyi a nyári szünetem, ugyanis külföldön lakom.

2016. szept. 12. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:

A 6 hónap reálisabb, mint a 6 hét.

Mondjuk, ha minden összejön 6 hét alatt le lehet zavarni a gyakorlati részt a vizsgával együtt, de előtte az elméletet egy külön fejezetben meg kellene oldanod, azzal ugyanis már nem fér bele.

B kategóriánál az elmélet kötelező óraszáma 28, ez intenzív tanfolyamon is 1 hét, de a legtöbb iskolánál 1 hónap, vizsga időpontot 2-3 hetes várakozási idő után kapnak általában, de ha nem is kell várnod a vizsgákra, akkor sem lehet 6 héttel tervezni.

2016. szept. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

6 hét alatt tuti nem lehet! Legkevesebb 2-3hónap, de ahhoz piszok jó készség és mázli kell.

Az elmélet nekem inzentív tanfolyamon volt 2hét volt, egy héttel a vége után volt az első vizsgaidőpont a következők pedig 1 héttel később mindig (ez még jóval a tanfolyam indulás előtt megkérték, nem sok helyen csinálják ennyire előre, így van hogy 3-5hetet kell várni, főleg ha nincs meg elsőre). Ezzel egyidőben volt az elsősegély.

Vezetést nem lehet gyorsan letudni sajnos. Idő mire oktatóhoz kerülsz és te hibába érsz rá, ők nem szoktak annyira, akik vizsga közelében vannak azok előnyt élveznek. Plusz az elején heti 1 max 2 alkalommal visznek mert megterhelő lenne és fejben is rendbe kell tenni, sőt nagy forgalmi időben se tudnak még vinni. 15.óra körül szoktak lejelenteni vizsgára ha jól megy és innen általában 3-4hét az időpont. De ismerek olyat akinek a 30.óra körül se jöhetett szóba a vizsga annyira nem ment neki.

2016. szept. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
és ha az sincs meg elsőre akkor ismét sok idő egy vizsgaidőpont, pluszórák.
2016. szept. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt úgy megtudnám oldani, hogy a kresz vizsgát letenném júniusban? Akkor van 2 hét szünetem, és azt írják, hogy lehet távoktatásban is tanulni. A Non-Stop autósiskola honlapján pedig azt írják, hogy az expressz tanfolyamot választva, emelt óradíjjal, 3-4 hét alatt le lehet tenni a forgalmit. Hát akkor ez 6 hét alatt miért ne sikerülne? Amúgy vezetni már nagyjából tudok úgy 40 km/h-ig, tehát valami előnyöm már lenne. Emelkedőről is tudok indulni.
2016. szept. 12. 18:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült, KRESZ vizsgával kezdtem, oktatásra nem jártam egyből vizsga utána vezetés pár alkalom es vizsga persze az egészet kellett fizetni, de nem első jogsi volt KRESZ így is 1 hiba pontos volt
2016. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb 3 hónapig tartott a gyakorlati vezetés.Hetente 1 alkalom,ritkán persze előfordult 2 alkalom is.Általában alkalmanként 1 órát vezettem.Az a baj hogy az oktatóknál nagyon megvan telve a létszám és ha olyan a hozzáállása a dologhoz hogy minimum 15 percet kávézgatással meg a kollégákkal való beszélgetéssel tölt el a te idődből akkor eléggé elnyúlhat ez a dolog
2016. szept. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindennel együtt 3 hónap volt sajnos a vizsgaidőpontok miatt. Így is már akkor lejelentettek forgalmizni amikor kész volt a kresz vizsgám. Viszont tudok olyan sulit mondani ahol minden nap lehet menni vezetni
2016. szept. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Te a Non-Stopnál voltál az SOS Full extrás tanfolyamon? Melyik suli az, ahol minden nap vezethetek?
2016. szept. 14. 06:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a Likedrive-nál voltam. Kis coportok vannak és minden nap lehet vezetni persze ha ráérsz
2016. szept. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!