Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Fiatom motorkódja lerohadt...

Szeretemakanyeret kérdése:

A Fiatom motorkódja lerohadt mi a teendő?

Figyelt kérdés
Az eredetvizsgálaton derült erre fény (most vásároltam az autót). Az úr aki vizsgálta azt mondta ,hogy vigyem el egy helyre ahol ezt a problémát orvosolják 2-3 ezer forintér. Egy másik úriember azt mondta ,hogy ezt mostanában már csak műszaki vizsga mellett lehet megcsinálni.Mi az igazság ?

#autó #motor #motrokód #lerohadt
2016. szept. 13. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Jelentkezz az NKH-nál, valószínűleg kap(sz) majd másik AF-es motorszámot. Kerüld az ilyen 2-3 ezer forintos "megoldóhelyeket".
2016. szept. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a motorszám volt kirohadva, szintén Fiaton. Elvittem egy NKH bevizsgálásra (nem volt 2e Ft), megnézték, körbefotózták, megállapították, hogy típusazonos motor van benne és kiállítottak egy műszaki adatlapot, hogy mostantól csak motorkódot kell beírni a forgalmiba. Ezzel kell bemenni az okmányirodába és ott kiállítanak egy új forgalmit, immár csak motorkóddal.
2016. szept. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!