Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51-nél a kipufogó...

Simson S51-nél a kipufogó könyök és a dob találkozásánál füstől, mit tudok vele tenni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 15. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:

1, Összeszereléskor teflon szalaggal tekered körbe a könyököt és úgy tolod rá a dobot.

- Pro: szétszedhető lesz később is.

- Kontra: ha szinte passzentos a dob nyílása, akor fel fogja gyűrni a szalagot.

2, Kipufogótömítő- pasztával kened be a könyököt és úgy húzod rá a dobot. Maradék nyílást is telinyomod pasztával.

- Pro: jobban tömít, mint a teflon szalag.

- Kontra: jól öszekened magad és megkötés után, ha még mindig szelel, nehezebb lesz szétszedni.

3, Veszel új dobot.

- Pro: ha pontosan illeszkedik a könyökre, akkor a probléma hosszú évekig nem jön elő ismét.

- Kontra: Költséges.

2016. szept. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na, végre egy vagány válasz :D köszi
2016. szept. 15. 12:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, hogy az 1-es és 2-es pontot már próbáltam, nem váltak be tartósan. A 3-as pont helyett az lett a megoldás, hogy úgy megszotítottam a könyök és dob csatlakozásánál lévő bilincset, hogy a csavarja is elgörbült. Cserébe már nem szelel.
2016. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem pasztával van tömítve és tökéletes
2016. szept. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
(kerámia paszta)
2016. szept. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is lenne még mit húzni rajta , de a fakötésű vastag alátét már most ferde xd
2016. szept. 15. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!