Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mostanaban motor eladas milyen?

Mostanaban motor eladas milyen?

Figyelt kérdés
1hete arulom, de csak idiota cserekkel hivogatnak! Sehol egy komoly erdeklodo. A tobbi azonos gep arat megneztem es eloben is megneztem parat. Szerintem nem irrealis aron hirdetem es meg pofatlanul alkudozo hivas sincs. A motor nem lelakott darab! Ti mit tapasztaltok?

2016. szept. 16. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A kocsiknál is kell pár hónap még ha jó akkor is, a motornál nem tudom, hogy hogyan megy, szezon vége, esenek az árak, ha ár alatt adod biztos megveszik
2016. szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ősszel - még akkor is ha meleg mint most - lecsökken a motort vásárlók száma! A srácok is suliban vannak, a fiam se ült már két hete motorra, mert most kisebb dolga is nagyobb. Ilyenkor szoktak zuhanni az árak, majd én is betárazok tavaszra, mert akkor meg meredeken emelkedik az ár.
2016. szept. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Eddig osszest osszel adtam, vettem es nem tapasztaltam eddig ilyet.

Azert kerdem azoktol akik MOST hirdetnek! Mit tapasztalnak? Esetleg aki kereskedesbe dolgozik mennyi erdeklodo van?

2016. szept. 16. 21:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy milyen motorról van szó... Nem mindegy hogy egy DT50, vagy egy Hayabusa...
2016. szept. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valóban nagyban segítene, ha megmondanád milyen motorról van szó.
2016. szept. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én most veszek épp egyet.

A tulaj panaszkodott, hogy hozzá sorban jönnek azok, akik 100e-ket alkudnak kapásból a motorból.

(430 az ára maga...)


Nem nagyon talált komoly érdeklődőt, pedig jó pár hónapot hirdette.

2016. szept. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
zx7r és mindenféle cserével hivogatnak csak.
2016. szept. 17. 13:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, sajnos ez az az ár-és motorkategória, amikor a szegény ember olcsón akar hiper-szuper motort venni, hogy mindenkinél gyorsabb lehessen és felvághasson vele. Sajnos csak azt tudom tanácsolni, amire magadról is rájöhettél..türelem, türelem és ki kell várni a komoly vevőt. Üdv. 5-ös hozzászóló voltam.
2016. szept. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!