Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha elütöttem egy fekvő kutyát,...

Ha elütöttem egy fekvő kutyát, kilyukadhatott az olajteknőm?

Figyelt kérdés
2 literes 2008 as Skoda Octaviáról van szó. Ma este utaztam, lakott területen 50 km/h val. Egy kutya feküdt az úton ( valószínű már elütötte valaki). Mivel szemből jöttek, lehetetlen volt kikerüljem így csattantam egy nagyot. Elől a legalsó műanyag karosszéria elem meghasadt, de azt ragasztóval kijavítom. Az olajteknőm féltem nagyon. Az alsó műanyag védő egy kisujjomnyi lyuk van (ami lehet nem friss.. nem tudom), és nem tudom ha az olajteknőm sérülhetett e. 1 órával a baleset után a kocsi alatt olajfolt még nincs

2016. szept. 17. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kilyukadt volna,akkor pillanatok alatt leesett volna az olajnyomás,és kitolja egyből.
2016. szept. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. És olajteknőm esetében repedés\szivárgás ilyen esetben lehet vagy ha történik valami, akkor az lyukadás mindenképp? Még soha nem jártak így
2016. szept. 17. 01:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem lukad az ki ilyentől.

De meg is nézhetnéd ha így aggódsz.

2016. szept. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

#3-as jól mondja. fogj egy rongyot meg zseblámpát, feküdj alá és törölgesd végig. észre fogod venni ha vmi gixer van.


Egyébként meg örülj, hogy nem 2013 utáni Octaviád van, azokon már műanyag olajteknő van, egy erősebb ránézéstől kilyukad, ráadásul míg a fém olajteknőn nagyon nehéz hajszálrepedést csinálni, a műanyagon annál könnyebb és szép lassan engedi el az olajat.

2016. szept. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%

Az előttem levők jól mondják.


Mos komolyan elütsz egy kutyát, és "kilyukadt-e a kocsim?" Lehet, hogy már halott volt, de nincs benned semmi...?

2016. szept. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nos az olajteknőm nem sérült, viszont az alsó fémkeretet megtolta annyira, hogy nagy sebességnél leszakította az alsó motortérvédő műanyagot. Valamnint az orrán lévő legalsó csík műanyag megrepedte s azt most fogom megjavítani. Szerencsére nem túl nagy a kár, csak fejfájást és csavarozást okozott.
2016. szept. 23. 17:21
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mégis, mire gondolsz, #5-ös? Rendeljen a kérdező gyászmisét, mert valaki más elütött egy kutyát?
2016. szept. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!