Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 520d Gran Turismo-ról...

BMW 520d Gran Turismo-ról vélemények?

Figyelt kérdés

Most lenne ismerősi körben egy eladó, 3 éves, 55e km van benne.

Full, automata, bőr, kulcsnélküli indítás, stb.


Elvileg még 2 évig szerivizcsomag van rajta, ami azt jelenti, hogy csak a kopó alkatrészeket kell fizetni.



2016. szept. 17. 07:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha ismerőstől van, és minden igaz amit irsz, akkor nagyon jó vétel lenne. Csak a gond ott van, hogy csúnya, és nagyon haszontalan, ráadásul csak 520-as. Ennyi pénzt kiad az ember, legyen legalább egy 530-as.
2016. szept. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 BiTOPro97 ***** válasza:
Ez egy 2+2/2+3 üléses autó, de ha igaz amit írsz, és jó áron adja, akkor igen jó vétel lehet.
2016. szept. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1: Szerintem ízlésről kár vitatkozni, mert szerintem viszont nagyon jól néz ki, egyedi a formája, nem egy tucat ötös.

És nem haszontalan, mert baromi tágas belül és nagyon kényelmes, utazni talán a legjobb autó amiben valaha ültem.

Az 520 meg bőven elég a közel 190 lóval, felesleges erősebb motor, amikor már 100 méterenként trafiznak.


Engem egyedül egy dolog bizonytalanít el, a hátsókerék hajtás télen. Ha összkerekes volna, egy percig sem gondolkoznék.

2016. szept. 20. 07:32
 4/11 BiTOPro97 ***** válasza:

Na ezzel a hátsó kerék hajtásnál az E36-nál volt gond hosszú ideje már, más modell családnál nem - több mint húsz éve, - miközben már előbb megoldotta a jó elektronika, és súlyelosztás. Az E36 és magyar utak téli takarítása, és ott is leginkább a kompaktoknál. Jó Bécsben hajnalban is okozott az (E36) egyeseknek kellemetlen meglepetést.

A négy kerék hatás hegyi szerpentinekre, és nagy lassulás nélküli kanyar sebességhez jó. Jó meg télen megengedné a nagyobb sebességet, de forgalom itthon úgy is lassabb.

Németbe kijáráshoz kell még a négy kerék meghajtás.

2016. szept. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"És nem haszontalan, mert baromi tágas belül és nagyon kényelmes, utazni talán a legjobb autó amiben valaha ültem. "


Mondjuk ezt elhiszem. Ugyanis fontos megjegyezni, hogy ez valójában nem 5-ös BMW, hanem úgymond egy kombi 7-es. Csak azért nem lett 7-es BMW a neve, mert ragaszkodtak a hagyományokhoz, hogy a 7-es az csakis nagy sedan lehet.

A hátsókerékhajtástól nem kell már félni, bombabiztosak ezek az autók.

2016. szept. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 BiTOPro97 ***** válasza:
Maga az F60/F61 is óriási belül, hetes padlólemezén és óriási tengelytávval, esküszöm nem érzem szűkebbnek mint a kortárs hetest (2011), jó az a hetes hátsó üléssoron volt tágasabb.
2016. szept. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 BiTOPro97 ***** válasza:
BMW 5 Gran Turismo, inkább akkor már a csomagtéren lefeddéségében még jobb is, de a CLS Shooting Brake-re hajaz.
2016. szept. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

5: Igen, méretben, beltérben, mindenben a 7-eshez van közelebb.

Érdekes egy autó, mert nekem a kombik sosem tetszettek, de ez úgy kombi belülről, hogy kivülről nem az.


Az a baj, hogy most összkerekes autóm van, ezért tartok egy hátsókerekestől.

2016. szept. 20. 11:47
 9/11 A kérdező kommentje:
6: Ültem sima ötösben, nekem az kimondottan szűkös volt, a GT nagyságrendekkel tágasabb.
2016. szept. 20. 14:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Régebbi 5-ös volt ez? Azok valóban elég szűkek, még elől is, hátul pedig mint valami kisautó. De az újabbaknál (E60-tól erre) már nincs ilyen probléma.
2016. szept. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!