Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 125 os kawasaki cross...

Van egy 125 os kawasaki cross motorom . Hidegen nem indul, tolva igen . Itt vagyok egy mező közepén ismerősömmel de most tolva se indul . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy pofekelo hangot ad ki rúgásnal és tolasnal is . Mit tegyek? SOS

2016. szept. 17. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Vagy benzin, vagy szikra.

Elsőnek nézzed meg a gyertyát.

Benzines-e?

Nem nagy-e a gyertyahézag?

Milyen színű?

2016. szept. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

"Benzines-e?"

Dízel.


"Milyen színű?"

Világoszöld, fehér csíkokkal.

2016. szept. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Benzines 2 ütemű
2016. szept. 17. 23:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet.Karburátor:úszóka,keverék,tű,Gyujtásprobléma:Pipa,kábel.Nekem legutóbb a pipa romlott el.Nem adta jól át az áramot.A gyertyát is érdemes pucolgatni esetleg cserélni.Ha nagyon fekete akkor dús a keveréked és bekoszolódik a gyertya ezért nem tud rendes szikrát adni.Nem ártana megmutatni a gépet egy tapasztalt motorosnak,szerelőnek.Segítene mit hogyan kell szerelni,mire kell figyelni.
2016. szept. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. szept. 18. 20:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Látom, hogy nem volt egyértelmű, hogy az összes kérdés, a gyertyára vonatkozott!

(benzines-e? mennyire az? milyen a színe? stb...)

2016. szept. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!