Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek lefizessem az...

Szerintetek lefizessem az oktatókat, hogy minden nap vezethessek nála? Mennyit adjak neki körülbelül? Feljelenthet azért, ha "üzletet ajánlok" neki?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon sürgős lenne, hogy minél előbb megkapjam a jogsit. Szerintem ez nem olyan súlyos, mintha a vizsgabiztost fizetném le, hogy átengedjen, mert azzal veszélyt jelenthetnék másokra, ha még nem vezetek biztonságosan. Attól még vennék plusz órákat, ha úgy gondolja az oktató, hogy szükséges, én csupán csak felgyorsítanám az egészet. 50 000 elég lenne, szerintetek?

2016. szept. 17. 20:48
 1/3 anonim válasza:
Ha csaj vagy simán megoldod
2016. szept. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Elmondom neked, hogy nem az órán múlik. :) Ha 40 órával megbuksz ,akkor 60al is megfogsz (Hozzáteszem 99%ban kamu indokkal). Inkább a Vizsgaboztost fizesd le,hogy ne buktasson meg 2-3szor pluszba. Ne az oktatót. A vizsgaboztosok NAGY RÉSZE elég féreg... :)
2016. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Nekem azt ne mondja senki, hogy valaki elmegy 40 órával vizsgázni, meghúzzák, vesz 20-30 plusz órát és egyből annyit fejldött, hogy átlehet engedni . :) Persze a 20-30 óra megspékelve 1-2 buktával, hogy mindenki jól járjon. :) NEM ITT TANULSZ MEG VEZETNI!Itt csak a kezelését a kocsinak( amut amúgy apukád, vagy papád is megtudna mutatni) .Maj akkor tanulsz meg vezetni, ha magadra leszel szorulva , és egyedül ülsz a kocsiba. Az egész jogsi szerzés csak egy jogsi szerzésnek nurkolt pénzbehajtás. Sok sikert :)
2016. szept. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!