Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek 1-1,2...

Milyen autót vegyek 1-1,2 millióért?

Figyelt kérdés

A keret 1-1,2 m ft plusz atiratas, stb.

Kitetel: dízel , 1.9 vagy 2.0. Amit néztem Audi a3, 1.9 tdi, vw golf 4-5. Eddig az audi a befutó , kintről hoznank be. Velemenyek? Jó autó az audi ? Esetleg kinézetre hasonló autókat is mondhatok, ami belefér a keretbe és megérné .köszi


2016. szept. 17. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos elő fog kerülni itt ajánlgatott BMWtől kezdve Lexusig mindenféle de gondolni kell a fenntartásra és arra is hogy ezek megvásárláskor milyen állapotban lesznek.

Egy prémiumabb márkájú autó relatívan drágább mint egy átlagosabb autó. Ez azt jelenti hogy az Audi ugyanezért a pénzért gyengébb állapotban lesz mint a Golf. Ezért mondanám hogy ebben az árban a prémiumot el kell felejteni és a Golfot kell választani. Abban is ugyanaz a TDI motor lesz csak sokkal jobb megkíméltebbet fogsz tudni venni belőle. Nekem ezek közül amúgyis a Golf tetszik jobban ezért is ajánlanám.

2016. szept. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Esetleg Octavia?
2016. szept. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem írtál semmit arról, hogy mire is kell és hogy mégis milyen autóra van szükséged. (Ezek alapján csak azt tudom elmondani, hogy én mit vennék, ami valószínűleg egy épített "belépő szintű" versenyautó lenne. Nem kell komolyra gondolni, Lada, Trabant, Wartburg vagy más hasonló kategóriájú autó megfelel alapnak. - Persze, ezzel nem ért egyet az emberek 99,9%, de hát ha nem írsz semmit, honnan találjuk ki, hogy mi lenne a neked jó?)
2016. szept. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Használnám vegyesen, rövid,hosszú távra, nem akarok túl nagy autót, ezért az ilyen fajták érdekelnek. Külföldről hozatnám be, mert van kint ismerős aki ezzel foglalkozik, és szerintem úgy érdemesebb lenne. Nem versenyezni szeretnék vele, de azért ne egy lomha dög legyen :)

Az Audi A3 1.9 PD TDIvel sok baj van? A sima TDI jobb?

2016. szept. 18. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!