Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miként "állítanátok" meg egy...

Miként "állítanátok" meg egy rendőrautót autóval, ha segítséget szeretnétek tőlük kérni?

Figyelt kérdés

Tegnap éjszaka jöttem haza, és egy helyi szinten ismert alkoholista,hajléktalan atom részegen elterülve feküdt a kapumban, így nem tudtam tőle beállni a kocsimmal.

Felkeltettem de egy "hö, a ku' anyádat" mondat után visszaszenderült álmába.

Gondolkoztam,hogy mi legyen, hozzányúlni nem akartam.

A 112-t sem akartam hívni, mert elmondom telefonban, aztán kiküldenek mentőt,rendőrt meg mindent, így hát visszaültem az autómba, és elmentem a helyi rendőrőrsre.

(Természetesen) senkit sem találtam ott, ezért hazaindultam, és a főúton utolértem a járőrautót.

Rávillogtam kettőt, és kiraktam az indexet jobbra.

Vették a lapot, felkapcsolták a kék lámpát, lehúzódtak.

Elmondtam nekik,hogy mi a helyzet, nagyon flegmák voltak, legszívesebben leköptem volna a sofőrt, pedig nincs különösebb bajom a rendőrökkel.

Ezt pedig most sem értem, talán nem tetszett nekik a levillogás?Vagy?Hogyan máshogy állíthattam volna meg őket?Ha meg betelefonálok akkor töltögethetik a papírokat, így meg odajöttek, megbeszélték a dolgot az öreggel, és mindenki mehetett a dolgára.


Egyébként akit érdekel a történet vége:


Eljöttek a házamhoz, aztán ott már segítőkészek, és jó fejek voltak.

Ők is megkérték a hajléktalant urat, hogy távozzon onnét, de szegény rendőrök hálásak lettek volna ha csak egy k anyázást kapnak, mert ők igazán jól megválogatott trágársággal lettek "megkérve" arra,hogy ne zavarják az alkoholista nyugalmát, aki ezen kérése után szépen visszaaludt.

6-7 perc után jött még egy rendőr páros, így már 4 hülye vakarta a fejét, az egyik megbökdöste az öreget, aztán elkezdte elhúzni az útból, mire az öreg felpattant, elkapta a rendőr mellényének az alját, kicsit ráncigálta, majd nagy nehezen felállt, anyázott, háromszor nekiesett a kapunak, és végül káromkodva elbotorkált.


Azért is gondolom,hogy a villogás miatt voltak flegmák, mert a házam előtt már normálisan viselkedtek velem is, sőt az egyik mondta is a másiknak,hogy jó,hogy nem lett betelefonálva.(ismerték ők is az embert)


2016. szept. 17. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

A megállítással nem volt baj szerintem, de veled annál inkább!


"6-7 perc után jött még egy rendőr páros, így már 4 hülye vakarta a fejét,"


Mekkora egy büdös gyökér vagy, te kérsz segítséget, mert nem akarod bepiszkolni a kezedet, ők meg a "hülyék"!


Meddig tartott volna félrehúzni a részeget aztán kezet mosni 2 percen belül a saját lakásodban!? A farkadat is más veri helyetted?

2016. szept. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%
#1 most ezzel mi a baj? Minden sündőr idi*ta gyökér.
2016. szept. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Na de azért ne kelljen már 4 embernek fél óráig elmélkedni azon, hogy egy részeg csövest hogy távolítsanak el a kapuból.
2016. szept. 18. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szóval mind idióta? Bezzeg ha szarban vagy, akkor jó ha van egy a közelben, ugye?
2016. szept. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megelőzöm duda és index félre, segítenie kötelező ha már büntetni is ennyire tudnak, amúgy én elzavartam volna, vagy lelocsolom slaggal, amúgy rendőre válogatja, van amelyik segítőkész meg van amelyik a nagy rendőr csak tudnám mire van úgy magával
2016. szept. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na most mivan?

Tehát hogy te féltél megfogni, aztán félreba*ni az útból, az egy dolog. De hogy a rendőrök sem tudtak vele mit kezdeni, és még segítséget is hívtak, na ez már durva.

Amúgy nincs baj a levillogással, lehet csak zabosak voltak valamiért, azért voltak flegmák, ők sem szeretik, ha a nyugalmukat megzavarják bármilyen módon :))

2016. szept. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Szóval mind idióta? Bezzeg ha szarban vagy, akkor jó ha van egy a közelben, ugye?"

Pont semmire nem megyek vele, ha ott vannak, majd te is megtapasztalod :) Rohadt patkány mind :)

2016. szept. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azért írtam,hogy hülyék, mert megsértettek a flegmaságukkal, és nem voltak a helyzet magaslatán, pedig azért nem olyan bonyolult feladat.

Nekik az a dolguk,hogy segítsenek, én nem szeretném megfogni a koszos,büdös hajléktalant, és nem érzem "feladatomnak". Lehet az ő feladataik közé sem tartozik, de akkor nekem mégannyira sem.

Mivel a kérésemre sem ment arrébb, hanem inkább aludt tovább, kicsit matt helyzet volt.

Én nem gondoltam,hogy esetleg mentőre lett volna szükség, ők viszont gondolhatták volna úgy, és ha esetleg arrébb rángatom, ő meg alkoholmérgezésben meghal reggelre, akkor kinek a felelőssége,hogy nem hívott segítséget?

Vagy ha arrébb húzom, és az én ruházatom tépi meg, esetleg látva,hogy civil vagyok agresszívabban lép fel?

Mert azért a rendőr egyenruháját is rángatta, és talán csak azért érte be a rángatással mert felfogta,hogy mégis csak egy rendőr.Persze, részeg, simán leütöm, beveri a fejét, akkor ki fog kiállni mellettem?

A slagozáshoz hideg lett volna, és bántani nem akartam, mert ettől függetlenül ő is ember.


Az első válaszoló kérdésére, a farkamat meg más veri, úgy hívják,hogy barátnő később meg feleség, próbáld ki egyszer :) (és egyébként tisztább vagyok ott is, mint ez a hajléktalan bármelyik testrészén,szóval előbb fogom meg a saját szerszámom, elég gyenge példa volt)

2016. szept. 18. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!