Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új és korszerű autó vásárlását...

Új és korszerű autó vásárlását terveztük be mg idén esedékes, és jelenleg 9 millió Forint van félre téve. Fontos az automata váltó, és a benzines, és jobb is való nekünk. Város és autópályás használatra. A szempontok alapján ki mit ajánl?

Figyelt kérdés

Gyerek már kirepültek, így két főre kell, hogy kényelmes és kellően tágas legyen. És fontos, hogy nagyon megbízható legyen. Szakújság írók sokszor meg vannak fizetve, vagy lekenyerezve.

Fontos lenne a valódi szervizcsomag.


2016. szept. 18. 05:06
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

Elnéztem a konfiguráció összeállításnál valamit, már a munka járt a fejemben. Meg hát nem vagyok egy ilyen internetes guru, finoman szólva sem.


Én is nézegettem a Skoda Superb és az milyen jó nagy csomagtere van, és párom szerint is jó. Viszont a TSI motorról sok helyen azt írják, hogy problémásak.


De hát végül is a párom keres jól, ő fizeti, és nekem is tetszik.


Közalkalmazotti fizetésből, a tíz éves autók közt nézegethetnék.


Valószínű akkor az lesz.


És a KIA Optima párom azt mondta, hogy nagyon nagy az értékvesztése. Ez igaz?


Ő mondjuk ért hozzá, de mégis csak az én autóm lesz.

2016. okt. 29. 02:25
 32/40 anonim ***** válasza:
Megnézheti a használtauto.hu-n, az összes ilyen autó (kia optima,superb,avensis,mazda 6, passat stb) ami újonnan 10M körül van, 3 évesen jó ha 5-t ér, 6 évesen 400E km-rel, meg gyakorlatilag mindegy milyen jel van elől. Ki kell válogatni pár típust ami tetszik, elmenni szalonba és kipróbálni.
2016. okt. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

Azon voltunk a párommal, ha nm válik be még időben váltani lehessen.

Amúgy felmerült az is, hogy Örményországig milyen márkák szervizei érhetők el. Sajnos a KIA összesen három márkaszervizt sorol fel.

Így került képbe a Ford Mondeo, de az nem tetszett.

Most a Skoda Superb L&K kombi, és a nekem nagyon tetsző VW Passat kombi közt vacillálunk.

De várok még hasonló tippeket. Ja és csak négy kerék meghajtású autó jöhet szóba.

2016. nov. 6. 02:07
 34/40 A kérdező kommentje:
Bár most a Passat Alltrack a befutó.
2016. nov. 6. 02:13
 35/40 BiTOPro97 ***** válasza:
44%
Utóbbi nem hangzik rossznak, én eddig azért nem válaszoltam, mert csak a kevés, és jellemzően drágább, és minimum hobbiterepjárókat/SUV-okat tudtam volna javasolni benzinesben jó szívvel.
2016. nov. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Csak egy szimpla kérdés, két főre, meg havi 1500 km-re mi a bánatnak Mazda 6, Passat, Superb stb stb benzinesben?


Sokkal ésszerűbb lenne egy dízel Golf, Fabia, Astra etc

2016. nov. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

Minden hosszabb szabadságon hazajárok párommal autóval Törökországon is át - most forognának a sírjukban az őseim - de a sokfelé gyönyörű tájon áttúrázva Örményországba. A párom elég magas, és sok mindent viszünk és hozunk, innen oda és vissza, és kell a csomagoknak is hely. Neki egy jóval nagyobb, és munkájához illő és kellő, és elvárt autója is van. Amúgy ő a magánszektoréban dolgozik. Mondjuk ő is sokszor, és sokat.

Amúgy párom kapacitál, menjek át a magánszférába, és nem is a pénzért, hanem a sok éjszakázás, és egyre inkább elviselhetetlen állapotok miatt, ami lelkileg is igen megterhelő. Meg, hogy én már amit tudtam megtettem az új hazámért, az elmúlt évtizedek alatt.

2016. nov. 6. 11:49
 38/40 anonim ***** válasza:
Honda cr-v ből benzinesben 9 milióért full extrásat kapsz kb. Én tuti azt venném a helyetekben. magamnak ennyiből viszint egy Ford rangert vennék. Dízel 3.2-es motorral.
2016. nov. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Sajnos a terepjárókat, és főleg platós pickupok-at, az nyaralások útvonalán sokan célpontnak tekintik, és nem csak fehér színben. Most éppen a macedóniai válság miatt főleg, de az azeriek is, mindig így voltak vele. Meg sajnos a helyi például orosz maffiózók is Örmény országban, a terepjárókat sokszor félre értések miatt is célpontnak tekintik. Szóval mozgó célpontok, az ilyen gépjárművek.
2016. nov. 7. 06:38
 40/40 A kérdező kommentje:
Párom nézte és Passat Alltrack-ből csak dízel van, Örmény országig a túrán meg sok helyen olyan mocskos dízel van, hogy osztrák kamionok le is állnak tőle ha arra tévednek. Benzinhez van tankba nyílásba rakható valami szűrő, és adalék anyag is benzinhez, de sok kútnál Shell benzin van, de a benzin jobb helyeken elég tiszta is. Végül is azt mondja a párom onnan is hozzák a Shell benzin egy részét már finomítva, a két kis olajállam egyikéből, amiből az egyik a nyugatnak jutott, a másik meg az oroszoknak. Nem politizálok, ezért nem is mondom az állam neveket.
2016. nov. 18. 01:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!