Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális ez? B kategóriás...

Normális ez? B kategóriás jogosítvány megszerzése 10 hónap?

Figyelt kérdés
Februárban elején kezdődött az elméleti képzés és most jön a gyakorlati vizsga október 21-én. Normális ez? Vagy az én oktatómmal van gond? Vagy a rendszerrel?

2016. szept. 22. 11:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
én 2 éve csináltam, januárban kezdtem, augusztusban már a kezemben volt a jogsi
2016. szept. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Vezetni juliusban kezdtem, januar kozepen jott a forgalmi vizsga.
2016. szept. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Mi a gond konkrétan?

Nem ér rá az oktatód mindig? Nem tudsz hozzá olyan gyakran menni, mint ahogy szeretnél? Nyáron jártál? Mikor kezdted a gyakorlatot?

2016. szept. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem tudok olyan gyakran járni, lassan jelent le vizsgára és elvileg 2 hónapot kell várnom a vizsgaidőpontig
2016. szept. 22. 12:58
 5/18 anonim ***** válasza:

Most morgolódsz, amikor már a célegyenesben vagy?

Nekem is kb 10 hónapig tartott, pedig minden vizsgám elsőre sikerült.

Azt kell mondjsm, a fél éven belüli idő nagyon jónak számit, egy éven belül elfogadható.

2016. szept. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hát most már mindegy.

De ha az ő hibájából nem tudtál elég gyakran járni, akkor váltani kellett volna.

Illetve, ahova én jártam, ott előre elmondta minden oktató, hogy hozzá lehet-e még jelentkezni, vagy menjünk máshoz, mert ő már nagyon betelt, vagy hogy már csak délelőtt ér rá, vagy csak délután. Szóval ezeket meg kell beszélni.

Vizsgára, ha jól emlékszem, egy héttel korábban kellett jelentkezni. Szóval a 2 hónap soknak tűnik.

2016. szept. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

2014. szeptemberbe kezdtem, 2015. március 11-én volt a forgalmi vizsga és rá két hétre már kezembe fogtam a jogsit.

19/f

2016. szept. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Segítek, e learningbe 2-3 nap alatt lepörgeted a tananyagot, kiírnak vizsgára, ez 2-3 hét és megvan a kresz, Bü vizsga max 1 hét, aztán forgalom kb 1 hónap, és engem már az eső vezetésné írt ki vizsgára egyből.

Azt hiszem rutinból én 5 órát mentem, forgalomból 8 körül lesz.

2016. szept. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ez csak 9 hónap.


Egyébként nekem a gyakorlat vizsgával együtt, heti két alkalommal és 1-2 pótórával 2 hónap alatt lement.


Azt nem tudom, hogy te miért tudsz csak ritkábban járni, meg az elméleti képzés után mennyit kellett oktatóra várni, de a 30 kötelező óra (15 alkalom) az ha heti egy alkalommal számolva 15 hét, vagyis bő három hónap.

Ha ennél ritkábban tudsz menni, több.

2016. szept. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Június közepén kezdtem a kresz tanfolyamot, október 18-án megyek forgalmi vizsgára, jó esetben meglesz, az úgy 4 hónap mindenestül. Miattam húzódott el ennyire, ritkán tudok menni vezetni.
2016. szept. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!