Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri Németországból behozni...

Megéri Németországból behozni autót 5 millió forintért? A bmw 3-as kombiba, vagy esetleg egy volkswagen passat/cc-t szeretnénk venni. Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

#autó #forint #Németországból behozott autók
2016. szept. 22. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha itt kell ilyet kérdezned,akkor biztos hogy nem fogsz jól kijönni a dologból.
2016. szept. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Már röhögök, ha meglátom a "Németből behozni" meg a "3-as BMW" szavakat egyben :D:D:D
2016. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennyiért megéri, mert 2-3 éveset veszel, azaz még első tulajtól lesz, jó eséllyel reális kilóméterrel. Most hogy kombi, vagy szép coupé, nem mindegy. Nekem nagyon tetszik a Passat CC, de ennyi pénzért inkább már mégiscsak egy BMW-t vennék (én személy szerint Audit).
2016. szept. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha fel akarsz vágni akkor Jaguárt vegyél. A tökéletes sznob autó. A szomszédok meg majd sárgulnak mint egy májbajos. Ez se kevésbé megbízható mint az általad említett márkák. Meg jobban tartja az árát is.
2016. szept. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Valóban, ha itt kérdezed inkább ne.

Alapvetően ilyen értékben gondolkozva megériheti kimenni és behozni egyet saját célra. De ugye ez csak akkor lesz profitábilis, ha ismered a nyelvet, az autókat és az eljárásokat, tehát te magad ki tudsz utazni, meg tudod találni a megfelelő autót, be tudod hozni és le tudod papírozni. A használt autók több mint fele így is Németországból, Ausztriából érkezik, szóval szóval ha nekiállsz számolgatni rájössz, hogy elég nagy szerencse kell hozzá, hogy nyerj az ügyön érdemi összeget.

2016. szept. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Középfokú nyelv vizsgám van németből,és van emberem aki ért a bmw-khez.Ki is néztem egy 3-as bmw kombit,egyszer törve volt elvileg de ki lett javítva,ezért nagyon olcsó,küldök egy linket.


[link]


Nézd meg ha lesz egy kis időd :)

2016. szept. 23. 18:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Na neee, ennyi pénzt kiadnál egy 316-ért?

Először is, ha itthon meghallják, hogy háromtizenhat, kinevetnek, főleg hogy ennyi pénzt adsz érte. A másik meg, hogy valóban nagyon gyenge, hiába 136 lovas, alsó fordulatszám tartományban halott a motor. Legalább egy 320-ast nézz, de a legkorrektebb egy 330i lenne, ennyi pénzből már rendes motorral kell venni.

2016. szept. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tudnál linkelni nekem egy párat ami szerinted megéri?

Én annyira nem értek a bmw-khez az az ismerősöm aki meg ért az most kint van Lengyelországban.

Előre is köszi .

2016. szept. 25. 12:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem azért, de 5 millióért itthon is kapsz törött BMW-t...
2016. szept. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!