Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50ccm-es supermotom van (ki...

50ccm-es supermotom van (ki van blokkolva). A tanksapka lecsavarós, nem zárható kulcsal. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
alig 40 km van benne, azt is én tettem bele. mivel kétütemű, pörgetni kell, hogy húzzon. másfél órára hagytam kint, és mire visszamentem, és folytattam volna az utat, nem akart 20-nál fejjebb menni, es nem pörgött fel abba a tartományba, ahol húz. mindent megprobáltam (a benzint néztem, nincs-e elzarva, az adagolót minden pozícióba, megprobaltam, hátha jobb lesz, ha bemelegszik, de nem. próbáltam üresben maximumon pörgetni, azzal a reménnyel, hogy csak a kipufogó van beszedődve, vagy a henger szívta túl magát benzinnel...) és még mindig csak 20-szal ment. ha meg fellyebb kapcsoltam, le akart fulladni. lehethogy eleg hihetetlen szituációnak tűnik, de komolyan ez van :( elképzelhető, hogy valaki öntött valamit a tankba, amíg nem figyeltem rá? mit csináljak? tanácsokat kérnék. lécci segítsetek. köszönöm :)
2010. ápr. 23. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Te istenbarma ember he! Bejáratós új motort forgatni? Meg vagy te veszve! Fújja a kompressziót, ciki... Alsó hangon egy hengerfúrás... Ha mákod van...
2010. ápr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát nem letolást kértem, de azért kösz :) és menet közbe nem pörgettem annyira, hogy 120 decibellel ordittson alattam. de ez lehetseges, hogy amíg leparkoltam, addig gond nélkül ment, és csak aztán szarakodott, amikor visszamentem érte?
2010. ápr. 23. 22:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Hengerfúrásnak néz ki, gyűrűcsere, esetleg dugócsere... A boltnak, ahol megveszed az alkatrészket csak jót teszel, ha a bejáratós motorodat pörgeted :)
2010. ápr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó, bocs, hogy beszóltam. Esetleg még az jutott eszembe, hogy megragadhatott egy pillanatra, és eltört a gyűrű. Hengert mindenféleképp célszerű leszedni.
2010. ápr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az nem baj ha új a moci, tekintettel arra hogy a gyárból úgy jön ki hogy be van járatva, pontosan az ilyen probléma elkerülésére. Ha pedig nincs kompressió attól még felpörög, csak nem megy. Szerintem a légszűrőt nézd meg, takaritsd ki. De csak akkor ha szivacsos. Ha paíros akkor azt nem lehet lehet takarítani hanem újat kell venni. Ha pedig valami kínai rettenet, akkor nem kizárt hogy a szivató szart be és folyamatosan megy.
2010. ápr. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de alig van benne 40 km, és annyira nem pörgettem :( es sokba kerul a henger és a dugó cseréje?
2010. ápr. 24. 15:06
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a segítséget, főleg az utsónak :) a szívató volt, és rosszul keverte az olajat (túl sokat adott neki). és amúgy igen, kínai. még1x kösz mindenkinek :)
2010. ápr. 26. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!