Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motul 710 vagy castrol power1...

Motul 710 vagy castrol power1 racing 2t olajat tegyek 2t gyári krossz motoromba? kawasaki kx 125 röl van szó. Eddig power1 racing 2 tvel hasznaltam de mostanaban a motult istenitik ahogy hallom

Figyelt kérdés
2016. szept. 24. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:
A Motul 710,Shell Advance ultra 2t,ELF moto 2 tech,Castrol Power1 Racnig 2t,Valvoline synpower 2t nagyon hasonló teljesítményű olajok.Apró különbségek vannak közöttük.Vannak még az észter alapú verseny olajok pl.: MOTUL 800,Elf moto 2 Race.Hobbi szinten bőven elég az első olajokból választanod.Ezek mind jó minőségű szintetikus olajok.Ha versenyről versenyre járnál akkor ajánlott az észteres olaj.Én már 2 éve Elf moto 2 tech-et használok a Kx 250-esembe.Minden probléma nélkül.Haverom Motul 800-ast használ de az egy elég drága.Hobbi szinten szerintem nem éri meg és nincs is érteleme.Azt mondom ezek közül válaszd azt amint a legjobb áron meg tudod venni és azt használd bele.Nem ajánlják keverni az olajokat.
2016. szept. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!