Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ausztriában a telepített...

Ausztriában a telepített matrica ellenőrző pontokat miről lehet felismerni?

Figyelt kérdés
Véletlenül felhajtottam egy szakaszra, és mielőtt le tudtam menni róla áthajtottam egy "kapun", de nagyon szegényesen volt felszerelve, semmi "antenna", semmi kamerának látszó tárgy, csak két kisebb méretű doboz valami, amik az útra néztek.

2016. szept. 25. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha az ut szelen lattal ket kis dobozt egymas utan, akkor a traffipax volt. Ellenorzokapu az rendesen atnyulik az autopalya felett.
2016. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kapun az úttest felett volt a két kis doboz
2016. szept. 25. 17:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a goboxot ellenőrző kapuk figyelik a matricát is, ezek az autópálya felett átnyúló fémkonzolok.
2016. szept. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az osztrakoknal semmilyen kamera nem figyeli a matricat,mivel nem rendszamra van hanem az ablakra kell ragasztani tovabbbra is!Azt meg nincs az a kamera ami latja raadasul tempo.mellett hogy hol van kilyukasztva!ha a rendőr megallit akkor szoktak ranezni de ennyi!Ugyhogy ne aggodj!Ezt most megusztad!
2016. szept. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez komoly? Semmi kamera?
2016. szept. 26. 18:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Ausztriában az ellenőrzés megállítás során történik. Nincs kamerás rendszerük.
2016. szept. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell félni, Én már többször elfelejtettem kiragasztani a matricát soha semmilyen büntetés nem kaptam. A határnál viszont ellenőrizhetik.
2019. szept. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Van nagyfelbontású mobil kamerás rendszerük, főleg az osztrák-német határnál használják sűrűn. Én is sokszor felejtettem el felragasztani és, de soha nem jött ki büntetés.
2022. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!