Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem lehet légteleníteni...

Miért nem lehet légteleníteni a motor fékét?

Figyelt kérdés

Robogóról van szó, bármit csinálok nem jó a fékem. Volt hogy a légtelenítettem többször, de kb 3-4 nap után nem fog semmit, akkor elkezdeném légteleníteni, de nem jön belőle olaj, padig van benne olaj. Néha bekeményedik, de pár behúzás után nem fog semmit, már unom és bosszant, a féktartálytömítés új, rendes előírt fékolaj van benne.

Valakinek ötlete?



2016. szept. 27. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Munkahengert lehet,hogy meg kéne karmantyúzni.
2016. szept. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az mi, nem értek hozzá, szét kell szednem? Hol lehet megkarmancsúzni? Egyébként amíg jó, könnyen működik a fék, de gondol egyet és nuku fék.
2016. szept. 27. 19:57
 3/10 veterán vas ***** válasza:
Vagy nem jól légtelenítesz, vagy be van gyógyulva valamelyik/esetleg mindkettő/ henger. Ha a munkahenger előtt lekötöd az olajcsövet azonnal kiderül hogy a főhenger vagy a munkahenger a ludas.
2016. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van olyan jelenség, hogy a munkahenger az egyik be volt ragadva és bejárattam, vagyis beolajoztam. És pl az van hogy a munkahengerbe vezető olajcsövet kicsavarom, van hogy nem jön belőle semmi, pedig tele van a tartály. Nem tudom, elvittem én már szerelőhöz, de nem akart vele foglalkozni.
2016. szept. 27. 20:44
 5/10 veterán vas ***** válasza:
Azt írod, az egyik munkahenger. Ezek szerint több munkahenger van egy kerékhez? Valami nagyon nem egyenes ebben a történetben. :/
2016. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
* az egyik dugattyú :D
2016. szept. 28. 10:23
 7/10 veterán vas ***** válasza:

Nem érdemes barkácsolni, kísérletezni.

3-5 ezer Ft-ért vehetsz munkahenger javítókészletet. /karmantyú,rugó dugattyú tömítés.../

2016. szept. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem, de mi kis faluban lakunk, nincs aki értene hozzá, én meg nem akarom csinálni, nem vagyok jártas pontosan mi nem jó benne.
2016. szept. 30. 11:37
 9/10 veterán vas ***** válasza:

Tegnap előtt: "...bármit csinálok...légtelenítettem többször..."

Ma: "nem akarom csinálni.."


Nem vagy egy kicsit ellentmondásos?

2016. szept. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Amatőr szinten szoktam csinálni, légteleníteni nem nagy kunc, kicsavarom a csavart, vagy a fékolajat önteni bele, vagy még a fékbetétet kicserélni sem nagy dolog, ne komplett féknyerget, munkahengert megcsinálni, nem értek hozzá. A légtelenítő csavart alig bírtam kicsavarni, annyira beleszorult, ha a féknyerget szétkellene szedni felújítani, sztem nem menne, és még nem is tudnám mit kellene kicserélni, jól megcsinálni.
2016. szept. 30. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!