Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autovásárlás előtt állok. a...

Autovásárlás előtt állok. a kérdés. Audi quattro lenne ami tetszik. A4-A6/A8 fentartáésa esélytelen/:D a Kérdés mennyivel másabb vezetni mondjuk ha nem sedant veszek hanem kombit? csak az irjon akinek volt szerencsélye mind kettöhöz:D

Figyelt kérdés
2016. szept. 28. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:

a kérdést nem értem. A sedan és a kombi közti vezetési különbséget kérdezed?

nem fogsz érezni semmit. tolatásnál kicsit jobb a kombi, mert tudod, hol a vége.

De milyen quattrot akarsz, ha se A4 se A6,A8 nem fér bele? A3-at ? vagy régi 100-ast, 80-ast?

2016. szept. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 60 ezret kötöttem karbantartásra mióta nálam van az enyém, nem vészes.

Nem a kínálat aljáról kell választani a legolcsóbbak közül, és a végén olcsóbb lesz.

2016. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nah...A4..és max az A6 jöhetne szóba..


3,5 milla a keret ..


kb ez a tipus tetszene..

[link]


szóvalk a sedan és a kombi ugyanaz vezetésileg ez igy okés :d akkor no para...


imádom az Audit..vagy ha nem sikerül olyat találni akkor marad a Lexus...


kint dolgozok Franciaországban de otthon olcso a biztositása igy nem gáz...:D


esetleg ha van olyan amit ajánlotok jöhetnek ../évjárat..tipus..ésmilyen motorral ill hajtással:D


első Audim lenne jah sikerül:D lényegtelen h benzin vagy diesel...nekem a benyás jönne jobban.városban kocsikázni meg kissebb utak lennének ..:D


válaszotokat köszönöm !!!!:)

2016. szept. 29. 22:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok akkora nagy szakértő, de a 3.0 V6 TDi motorral van némi tapasztalat közvetlen közelemben, igaz, az A6. A vezérlés cseréje igen sokba fáj, nem fogyaszt keveset. Amúgy nem különösebben problémás motor. Ami problémás, az automata váltó. A Multitronic váltóval nagyon vigyázni kell, érdemes utána kérdezni, vagy olvasni, mert az sok sok pénzt nyel el! A hirdetésben tiptronic van írva, de én úgy tudom, hogy a tiptronic 5 sebességes. Ehhez azért valami szaki kell, aki pontosan tisztában van a váltó évjárat tipus stb. problematikával. A quattro hajtás ugyan nagyon jó, de kérdés, hogy szükséges-e?
2016. szept. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!