Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gépjármű adásvételi szerződést...

Gépjármű adásvételi szerződést hol lehet kapni? Vagy elég ha kinyomtatom? Csak hogy elfogadják az okmányirodába.

Figyelt kérdés

2016. szept. 28. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
papír írószer boltba
2016. szept. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Tessék!

[link]


ott van lejjebb:

Gépjármű adásvételi szerződés minta letöltése


Letöltés után a dokumentumok mezői szerkeszthetőek, azaz nem kell kézzel kitöltenie, azt számítógépén is megteheti.


Nyomsz egy hasznost?

2016. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Kinyomtatva is tökéletes.
2016. szept. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bármilyen írószer és papírboltba kapni pár száz forintért hivatalosat, amit 100%, hogy el is fogadnak, valamint 1 oldalt kell csak kitölteni és lesz 4 oldalad, mivel indigós.
2016. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 joco5582 ***** válasza:
51%

Az okmányiroda csak a hivatalos formanyomtatványt fogadja el. Nem érdemes kinyomtatott verzíóval reckírozni.

100ftba kerül az indigós. Csak arra ügyelj, hogy az eladó, vevő, tanuk írják alá az összes példányt.

Ja és ne legyen a vevő kiskorú, mert ahhoz kell gyámügyi engedély. Nagy szívás mindenkinek.

2016. szept. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
2016. okt. 1. 17:03
 7/9 anonim ***** válasza:
mehet a zöld pacsi nem? megköszönjük ha hasznos volt a válasz
2016. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5/7: a kézzel írottat is elfogadja, most vettem autót, simán átírták...
2016. okt. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 joco5582 ***** válasza:

Lehet, mégse reckíroznék ha 100ft az eredeti. 3 autóból 2 esetén újra kellett írnunk a szerződést az okmányiroda miatt. Egyik esetben vevő voltam, ott "csak nem tudtam névre venni". Második esetben nem tudtam lejelenteni, hogy eladtam, formai okok miatt. Itt csak az vevő volt elérhetetlen, és úgy kellett felkutatni facebookon a rokonát aki üzent neki. Végül persze happy and lett.

De míg a vevőnek 2 hete van átírattni a kocsit, addig az eladónak 8 napja van lejelenteni hogy eladta. Utána ha nem veszi névre az új tulaj, nehéz bizonyítani, hogy a parkolási díjak, gyorshajtások csekkjei ne hozzád postázódjanak

2016. okt. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!