Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit keresnek a stunt-erek?

Mennyit keresnek a stunt-erek?

Figyelt kérdés

Gondolkozom ezen a "szakmán" mert már biciklin is sokat egykerekeztem, stopiztam és feszegettem a határaimat.

Most 15 éves vagyok, de elkezdek majd tavasszal "edzegetni". Érdekelne, hogy meglehet-e vele élni.



#stunt #Stunterek #50ccm stunt #egykerekezés motorral
2016. szept. 28. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem munka, hanem egy hobby. Neked kell érte fizented hogy csinálhasd. Milliós tételbe gondolkodj. A motor ára + a felszerelés + a verseny, szervizelés, szállítás stb...

Max akkor lesz belőle pénzed ha nagyon pro vagy és lesz szponzorod, de ahhoz nagyon jól kell csinálnod. A biciklivel való egykerekezés meg semmit sem ér...

Egyszóval ez egy hobby, mint a drift

2016. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dirtboy ***** válasza:

ez bizony így van,szinte mindnek van munkahelye mert nem nagyon lehet csak abból élni.

egy magyar van aki abból él Herczeg Balázs (mókus) aki országos bajnok.

2016. szept. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ismerem őket. Ne olyan egyszerű egykerekezésre gondolj, hanem ahol a holtpontig hátradöntöd a biciklit és visszafékezed közben. Nem olyan egyszerű, de mivel élvezem se perc alatt megtanultam :)
2016. okt. 2. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!