Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes okmányok nélküli...

Érdemes okmányok nélküli endurot venni?

Figyelt kérdés
Mostanában szoktam böngészni az eladó motorok honlapját, és sajnos azt tapasztalom, hogy szinte nincs olyan enduro motor, aminek akár legalább lejárt okmányai lennének. Mind papír nélküli jó formán. Igaz, hogy még nem aktuális egy ilyen motor vásárlása, de nagyon lelombozó. Dt, Kmx, Kdx, Ts, stb., ilyesmi motorokra célzok. Aki legálisan akar motorozni, az igazából ki is verheti a fejéből ezeket a gépeket, igaz? :(

2016. szept. 29. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Na : segédmotorokhoz nem kötelező ilyen papír ,csak adásvételi+biztosítás.
2016. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aki legálisan akar motorozni, az kifizeti az okmányokkal rendelkező motorok magasabb árát. Nem véletlenül adják szarért-hugyért a papír nélküli motorokat.
2016. szept. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-es: Nagy motorokról beszélek most.

2-es: Igen kifizetné, ha lenne. De mondom, ezekből a gépekből, kis túlzással annyi az esély találni papírost, mint tűt a szénakazalban.

2016. szept. 29. 18:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Van abból olyan is aminek vannak papírjai, csak a szűrőnél az árat állítsd magasabbra. Kb. a 2-3 szorosára és lesz minden.
2016. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tessék 4 db Yamaha DT 125 érvényes papírokkal:

[link]


A többit rád bízom.

2016. szept. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem segédmotornál : kell a papír,minden rendszámos (ilyen módon nyilvántartott) motornál kellenek a papírok,mivel egy adásvételi alapján nem fogod átiratni,nem kapsz új forgalmit stb...

Max pályán,magánterületen használhatod v bonthatod.

2016. szept. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én kepesmotoron szoktam nézelődni, de akkor a használtautóra is ránézek majd...
2016. szept. 30. 15:41
 8/8 A kérdező kommentje:
Felnéztem hasznaltautora, és Kmx-ből volt egy külföldi okmányos, meg Mtx-ből volt még 2, ami érvényes papírokkal rendelkezett. Ez nagyon nagyon szűk kínálat. 2-3 év múlva mi lesz, nem is lehet már forgalmisat szerezni?
2016. szept. 30. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!