Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tennél ha a motorodat...

Mit tennél ha a motorodat árulnád és cigányok jelentkeznének hogy érdekli őket és kipróbálnák?

Figyelt kérdés

Nem akarnád engedni hogy kipróbálják, de eljöttek megnézni. Mit mondanál nekik? miért nem tudod megmutatni a motort most?

Aki nem érti hogy miért tettem fel a kérdést annak elmondom hogy a cigányokkal üzletelni nem szabad, sem eladni, sem venni tőlük valamit mert könnyen átvághatnak vagy követelőzhetnek később. A motort már kipróbáláskor is ellophatják és a személyit biztos nem adnák oda vagy el se vinnék.


2010. ápr. 24. 15:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Megértem a félelmed. Én azt mondanám, hogy már van egy komoly ajánlat és a dolog tárgytalan.
2010. ápr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Ne legyél egyedül, amikor érdeklődő jön. Azt mondhatod, hogy nem adod próbára, senkinek. Vagy elmész vele együtt te is próbakörre, ha bátor vagy. :) Vagy mondhatsz irreális árat, ha az nem szerepel már a hirdetésben. Mi amikor a kutyakölykeinknek kerestünk gazdit, és az érdeklődő nem volt túl bizalomgerjesztő, pókerarccal olyan árat mondtunk, hogy már fordultak is el.
2010. ápr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy már lefoglalózták, és nem adod így már oda.
2010. ápr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
megmondanám hogy elkelt csak ottmaradt a hirdetés.. vagy hogy mégis megtartom. tuti nem adnám a szemem fényét mocskok kezébe :)
2010. ápr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kipróbálni nem adnám oda,megmutatnám én magam,ha az nem jó nekik hát nem jó.De tényleg mondhatod azt is hogy már lett gazdája időközben.
2010. ápr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Én is azt mondanám, hogy épp nemrég sikerült valószínű megállapodnom.


Megértem a problémád. Minket is meg nagymamámat is vágtak már át cigányok. :S Csak mama olyan naiv, hogy mindig bedől, pedig ő is megtapasztalta már...

2010. ápr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Megléphet vele, vagy hamis személyit ad zálogba, vagy a jövő héten jön, és kéri vissza az árát, miután széthajtotta, stb. De ilyen magyarban is van, csak ritkább. Nem egyszerű helyzet. Értéktől is függ, milliós vasért munkából élő nem tud fizetni, csak ők.... ebben az esetben kereskedőt szerveznék be, vagy ügyvéddel papíroznám le, hogy nuku garancia és visszavétel. Milliós gépnél erre ne sajnált a 10-20 lepedőt. Olcsóbb (pár 10ezres gépnél) inkább tartsd meg a motort, ne add el nekik.
2010. ápr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"cigányokkal üzletelni nem szabad, sem eladni, sem venni tőlük "


Igazad van

2010. ápr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A gép 100.000ft alatti szal nem érné meg kereskedőhöz vinni.
2010. ápr. 24. 16:38
 10/16 anonim ***** válasza:
Huhú én aztmondanám már lefoglalózták vagy eladtam már..
2010. ápr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!