Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináljak, ha utálom a...

Mit csináljak, ha utálom a manuális váltót?

Figyelt kérdés
Nem rég (2-3 hónapos) lett meg a jogostiványom, de egyzserűen nem élvezem a vezetést, mert mindig váltani kell. Nem arról van szó, hogy ne tudom vagy félek tőle egyszerűen utálom. Mit csináljak, hogy valahogy megszeressem? Nincs lehetőségem automotára, most.

2016. szept. 30. 21:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kérdésnek ebben a formában sok értelme nincs.

Azt mondod nincs lehetőséged automata váltós autót vezetni.

Két lehetőséged marad:

1 - nem vezetsz manuális váltósat sem, nem kell a váltóval foglalkoznod.

2 - vezetsz manuális váltós autót, ez esetben kénytelen leszel használni a kuplungot, váltót, s a használatból adódóan vagy megbarátkozol vele, vagy még jobban megutálod :-)

2016. szept. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
66%

nő vagy?


Ha igen, néha űlj bele a váltókarba

És akkor az jó lesz neked szerintem:-D

2016. szept. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nő. Hát szerintem se lesz más megoldás. Vagy megszokom vagy még jobban megutálom.
2016. szept. 30. 21:17
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy nem értem, miért olyan megbocsáthatatlan nagy hiba, ha valaki az automatát jobban szereti.
2016. szept. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem semmi gond azzal, ha valaki automatát vezet (többek között én is), de a kérdező leírta, hogy most nincs lehetősége automata váltós autót beszerezni.

Ezért nincs értelme a kérdésnek, mert ha nincs lehetősége automata váltós autót beszerezni, akkor marad a manuális váltó, vagy nem vezet autót...

2016. szept. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Inkább ilyen megnyugvást kerestem. Nem tudtok valami módot, hogy megszokjam? Vagy minél többször vezetek és folyamatosan elfelejtem?
2016. szept. 30. 21:31
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
ha nekem lesz jogsim én is utálnám :/
2016. szept. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
HA spórolj, vagy akár tedd fel hirdetésbe, hogy cseréled automatára, ha az adott típusból van automata. Van pár típus amiből simán adnak egy automatát egy manuálisért
2016. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Audi A4 B7 avant, de nem az enyém nem adhatom el. Szüleimé.
2016. szept. 30. 21:59
 10/24 veterán vas ***** válasza:
65%

Több verzió is létezik:

vagy szeresd meg a manuális váltót

vagy maradj meg az utálatnál és soha ne vezess

vagy költözz el otthonról és tömegközlekedj.


végül, de nem utolsósorban, az is jó megoldásnak tűnik, ha rendesen szeded a gyógyszereket, amit felírt a doktornéni. ;)

2016. szept. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!