Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul az autóm?

Miért nem indul az autóm?

Figyelt kérdés
Egy pár napja már kicsit nehezebben indult a kocsim, nem pöccre hanem negyedik-ötödik gyújtás után, már tervben volt hogy viszem szerelőhöz a jövőhéten de mostmár be sem indul. Ma is erőltettem, indításkor és egyszer csak kis füst szállt ki a motortérből , meg halvány égett szag volt. Az akksi saruja forró volt, talán az akkumulátor sült volna meg? Most ha ráadom a gyújtást utána nem csinál semmit, nem reagál semmire. Pedig 2 hónapja vettem új akksit. Amúgy meg azért indult nehezebben mert valami gyújtási problémája lehetett, de ismétlem már jövőhéten vittem volna szerelőhöz.

2016. okt. 1. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:

A távgyógyításhoz fáradjon át az ezotéria kategóriába.


Ha már füst is volt, akkor szerintem ne erőltesd a dolgot, majd a szerelő megküzd vele.

2016. okt. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy az önindító füstölt el.
2016. okt. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért indult nehezebben mert valami gyújtási problémája lehetett, de már jövőhéten vitted volna szerelőhöz.
2016. okt. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Meg a kocsi tipusat sem tudjuk....milyen valaszban remenykedsz??
2016. okt. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ford focus 1.8 tdci
2016. okt. 1. 17:21
 6/10 veterán vas ***** válasza:

Tudom, hogy én vagyok a kekec, de már megint leragadtam a kérdés értelmezésénél.

Mi az, hogy negyedik-ötödik gyújtás? Nem inkább indítózás? Na és az égett szag hogyan lehet "halvány"? Fura egy autód van!

2016. okt. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem volt korrekt érintkezés az aksi + sarujánál. Ez hazavágta az önindítót.
2016. okt. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
most már az öninditó sem müködik ? mert akkor "MIQUEL-nél a zöld
2016. okt. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 veterán vas ***** válasza:

Az a gond az ilyen kísérletezésnél, hogy ezerféle hiba lehet, a legprimitívebbtől a legösszetettebbig. /laza akkusaru, hibás vezérlés, kevés kompresszió, v.melyik segédberendezés hibája, elégtelen üz.anyagellátás, öregedő önindító.....stb./

Jöhetnek jó ötletek a netes távgyógyításkor, de senki sem tudja tuti választ, egy párszavas kérdés alapján. A pontos diagnózis hiányában, a segítő szándék is tévútra vezetheted. Miközben az egyik hibát próbálod orvosolni, talán észre sem veszed, hogy az autó másik végén kell keresni a kiváltó okot.


Hívj szerelőt, mielőtt az egész autót szétbarmolod.

2016. okt. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak az önindítóval volt gond, és végül leégett. Ki lett cserélve azóta minden tökéletes megint.
2016. okt. 12. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!