Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mik a vélemények a 2010-es...

Tothnorbi 04 kérdése:

Mik a vélemények a 2010-es évjáratú Mercedes Benz E 200 CGI-ről?! Ezt a típust nézegetem mostanság és nem tudom hogy mennyire bevált ez az autó motorikusan. Erről szeretnék pár információt begyűjteni!

Figyelt kérdés

#Mercedes #Benz #E 200 CGI
2016. okt. 1. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem e merciből van 6.3 AMG a kis motorosról nem tudok véleményt, de jó kocsik amúgy
2016. okt. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek a kiskobcebtis 4 hengeres dízelek eleg hitványak!Persze amig mukodik szep meg jó....de nem a tartossagukrol meg az igenytelensegukrol hiresek....
2016. okt. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki mercit vesz gondolom annak van pénze a szervizre is. Én évente viszem olaj és szűrő cserére, emellett ha meghibásodik azonnal autómentőt hívok, mert nem olcsó ha egy hiba miatt más is tönkremegy. Mondjuk nekem az AMG elég pénzes dolog, de egy kismotorosra is el lehet költeni sokat, ha rosszat veszel. Vizsgáltasd be minden képpen vétel előtt, sokat csalnak a KM-el is.
2016. okt. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!