Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert ilyen ritka a Honda civic?

Miert ilyen ritka a Honda civic?

Figyelt kérdés
Most szeretnék autót vásárolni, és a Honda civic ami nagyon közel áll a szívemhez.. de amint észre vettem nagyon keveset árulnak. Mi lehet ennek az oka?

2016. okt. 1. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
A használtautón 798 darab találat van. Ez mondjuk sok is, persze ha 100000 találat kellene akkor kevés ez szám :)
2016. okt. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom te hol nezelodtel de a civikekbol dunat lehet rekeszteni
2016. okt. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez azt tükrözi hogy az elmúlt években és idén is mennyit hoztak be ezekből az autókból külföldről használtan.

Én is a hahuról nézem milyen autót érdemes kintről behozni eladni. De mindenképpen jó állapotút és nem bontószökevényt mint az átbaxós emberek többsége.


Amiből sokat hirdetnek és ezért túlkínálat van azt NEM érdemes hozni. Eladásra se és saját célra se mert utána nem lehet majd eladni.

Néha becsúszott eddig egy olyan autó is amiből sokat kínálnak és hiába jó állapotú volt szinte csak buktával lehetett az ilyen túlkínálatos autókat eladni.


Civicet pl érdemes hozni mert ilyen kicsi a választék és ezekből még kevesebb ami jó állapotú. Szinte azonnal megveszik alku nélkül a ritkább autókat. Ami jól fogy még a Honda és a Mazda. De keresettek még a Toyoták is. Prémium kategória környékén az Audi vagy Volvo vagy Alfa Romeo és esetleg Lexus éri meg kereskedési szempontból. BMW-t szinte lehetetlen vállalkozás eladni azaz el lehet adni de buktával úgy meg nem éri meg.

Átlag autókból Suzukit és Opelt és VW-t se éri meg behozni mert rengeteg eladó darab van belőlük és ezeket is szinte buktával lehet eladni.

2016. okt. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ritka???? A gyári kipufogós civic a ritka inkább.

Elég sok rizsrakéta van amúgy, kicsi se ritka kocsi

2016. okt. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A német gyártmányú autókhoz képest jóval ritkább és ahogy írtad előző nehéz is belőle gyárias állapotút találni.
2016. okt. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Melyik generációt nézted ki? Nekem is civicem van, mikor megvettem akkor tényleg kevés normális darab volt a piacon, elég sok a lelakott, széthajtott gép sajnos :/ de egy hondás fórumon/csoortban nagyobb sikerrel járnál mint hahun szerintem ;)
2016. okt. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!