Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi a minimum?

Baltaarcúu kérdése:

Mennyi a minimum?

Figyelt kérdés
Autókázásilag km-ben egy 1.2-es 60 lovas autónak télen?Mennyi km múlva melegszik fel minden,aminek kell a hő(kipufogó,stb). Ha felmegy a vízhőmérő normálra az még semmi ugye?Azt tudom hogy az aksi nem tölt bele sokat 4-5 km-nél.Kb 2000-2500 fordulaton pörgetem városban.

2016. okt. 3. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
autófüggő, ha üzemi hőfokra beállt a vízhőmérésklet, akkor minden más is jó lesz autófüggő, olyan 5-15 perc, persze terhelésen ha mélsz vele
2016. okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az a kérdés, hogy mennyi az a minimális km, amit az autó bír? Vagy az a kérdés, mikor nevezhetjük üzemmelegnek az autót ? Utóbbit nem tudom, ha van olajhőmérőd, akkor látod, ha nincs, akkor a víz melegedése egy kb eredményt ad. ha az első a kérdés, akkor a benzinesnek nem árt, ha rövid távon használod - ésszel. A dízelnek, pláne a koromcsapdásnak, ártalmas lehet.
2016. okt. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!