Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nyíregyházán hallottam hogy...

Nyíregyházán hallottam hogy hétvégente van autó vásár, pontosan mikor szokott lenni? Érdemes megnézni? És Nyíregyháza melyik részén van?

Figyelt kérdés
Főleg olcsóbb kocsi érdekelne 300.000 alatt, van rá esély hogy találok ha nem a piacon de Nyíregyházán vagy környékén elfogadhatóan rémes állapotút? Csodát nem várok ennyiért csak szükségmegoldás. Milyen márkákat, típusokat érdemes keresni kis költségvetésből?
2016. okt. 3. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
suzuki,opel
2016. okt. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
markat, tipust ennyi penzert semmilyet. vigyel magaddal valakit aki a nagyon durva hibakat es/vagy rejtett, utolag kidolo 'csontvazakat' ki tudja szurni, keressetek egy autot aminek nem log a bele (ertsd: van feneklemeze, muszakija, ilyesmik). nem lesz egyszeru...
2016. okt. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nagy csodát nem várhatok az előző kocsim is hasonló áron volt nem lógott a bele nem volt semmi baja csak egy utcai harcos megtámadott hátulról és gazdaságosabb újat vennem mint azzal foglalkozni, maga a vásár jobban érdekelne, hogy van-e érdemes-e megnézni és ha igen akkor merre találom, Nyíregyháza elég nagy, nem akarok össze vissza kolbászolni, célirányosan oda mennék
2016. okt. 3. 23:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Vasárnaponként a tokaji úti piac belső parkolójában.
2016. okt. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!