Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet tudni, hogy használtautó...

Lehet tudni, hogy használtautó.hu-ra mikor tették fel a hirdetést?

Figyelt kérdés
Gondolom ha piros a karika akkor friss a hirdetés. De ki lehet deríteni, hogy pontosan melyik nap tették fel? Ha igen, hogy?
2016. okt. 8. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem találtam ilyet egyik hirdetésen sem, de amúgy miben befolyásolna ez bármit is?


A hónapok, évek óta tengődő autók vagy problémásak, vagy réteg autók (pl BMW 2002 Tii), vagy tucat autók, amiből kismillió eladó van az oldalon, így érthető, hogy egy G Astra hirdetés fél éve fenn van, mert van belőle még 1200 másik eladó.

2016. okt. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez már nekem is eszembe jutott hogy hol lehet az hogy milyen régi a hirdetés. De nem találtam.

Biztos hogy így akarnak mindenkinek egyenlő esélyt adni a hahu üzemeltetői. Mert sokan ha azt látják hogy már fent van egy hirdetés több hónapja akkor már többet akarnak alkudni közben meg lehet hogy az eladó engedett már azóta az árból. Vagy akár újra fel is adhatták a hirdetést és akkor újnak tűnne.


Ami inkább nagyon hiányzik a hahu-ról az a jó belső üzenő rendszer. A Jófogáson ez már majdnem jól

működik.

Kinézel több terméket és üzensz az eladóknak és amelyik kedvezőbb választ ad azt választod így megspórolható egy csomó idő.

Ezen kívül pontozásos rendszer is kellene az ott hirdető kereskedőkhöz mert így jobban megemberelnék magukat hogy jobban odafigyeljenek mit árulnak vagy mennyire korrektek az autóbeszámításnál.

A hahu le van maradva minimum 5 évvel a most elvárhatókhoz képest.

Csak egy kis fejlesztés kellene. Egy egyszerű visszajelző rendszer beírási és pontozási lehetőséggel és egy szimpla üzenő a jófogás mintájára.

Így ahogy most van csak a régimódi kereskedőknek kedvez.

2016. okt. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!