Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hajdúnánásiak? A Varga Miklós...

Hajdúnánásiak? A Varga Miklós autósiskoláról szeretnék egy pár információt. (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ez az iskola indít államilag támogatott kamionos képzést (C+CE+GKI) az OFA keretében.

Pár nappal ezelőtt voltam egy csoportos tájékoztatón,amit az OFA szervezett,részt vettem a szűrésen és minden teszten megfeleltem. Már csak egy cég hiányzik,amitől egy szándéknyilatkozatot kell szerezni, majd x időre leszerződni nála a képzés után. Hallottam olyat hogy ez az iskola anélkül is megcsinálja a képzést hogy bármilyen céghez is le kellene szerződni. A kérdés az lenne hogy igaz-e ez?


2016. okt. 8. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor valszeg nem államilag támogatottról beszélünk.

Az ilyen "ingyen,de fél - 1 évig dolgozz 1 cégnél fixen" Mert az állam nem adogat 400e ft-ot csak úgy nullára .

Amikor te 1 évre leszerződsz akkor szépen kifizeted a jogsi árát,amit a fizudból vonnak.Példának okáért pl : 20e ft-tal,és élő szerződésük van,hogy te ott maradsz és dolgozol,ha nem akkor te fizeted a maradékot és nekik is szerződésbontásért büntetést.

Illetve magukhoz láncolnak x időre,amikor "hiányszakma" úgy is

2016. okt. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy miért itt, ismeretlenektől, ismeretlenül érdeklődsz.

Mikinél kedden, csütörtökön délután (este) van oktatás, de az irodában munkanapokon van bent valaki, aki pontos tájékoztatást tud adni.

Az biztos, hogy a képzéssel el kell számolni, tehát azt valakinek fizetni kell, cég pedig csak szerződéssel jöhet szóba.

2016. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!