Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik autót...

Bimbomester kérdése:

Szerintetek melyik autót válasszam, megbízhatóság, fenntartás, alkatrészek árak és teljesítmény fontos 800. 000-1.300. 0000 Ft-ig?

Figyelt kérdés
Választottjaim a következőek: Honda Jazz 1.4, Honda Civic 1.4 90 le, Civic 1.6 110 Le, Toyota Yaris Sport, BMW 316i benzines?

2016. okt. 8. 21:42
 1/4 anonim válasza:
a hondákkal nekem soha sem volt szerencsém, a toyota kimegy a világból csak valakinek nem szimpatikus. bmw... inkább toyota szerintem
2016. okt. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a teljesítmény fontos akkor miért 1.4eseket nézel?

Na meg egy Yaris, hogy lehet egy kategóriában egy 3as BMW-vel?


De félretéve az ellentmondásokat, ezek közül Yaris. Ha lehet más típust mondani akkor Astra

2016. okt. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! Igen néztem én is Astra-ból G és H-t is, de inkább a H felé hajlanék. Tudom vannak az autótípusok között ellentmondások, de ezeket az autómárkákat néztem ki, megbízhatóság tekintetében. Néhányból sok fut az utakon, ha meg nem akkor meg élvezetes vezetni és megbízható. A teljesítményt meg úgy értettem, hogy azért ha kint vagyok országúton ne okozzon problémát egy előzés.
2016. okt. 9. 22:37
 4/4 anonim válasza:
Csakis a Jazz! Alacsony fogyasztás és megy is ha nyomod neki!
2016. okt. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!