Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha van b jogsim és le akarom...

Ha van b jogsim és le akarom tenni az a2-őt motorra, akkor ugyanúgy megint le kell tenni a kresz vizsgát?

Figyelt kérdés
A másik kérdésem meg az hogy munka mellett hogy kivitelezhető elméleti órákra a bejárás? Valószínűleg dolgozom, amikor mennek az órák
2016. okt. 9. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, kell KRESZ vizsga. Azt pedig te tudod, hogy munka mellett lesz-e időd órákra járni, mert mi nem tudjuk a munkabeosztásodat sem, és az órák időpontját sem. Sok helyen az órák a késő délutáni időben vannak, 4-5-6 órakor, hogy ez ne jelentsen problémát a munkahelyen. De egy rugalmas főnökkel meglehet beszélni, hogy eljárhass.
2016. okt. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, újra kell mert azért a B-ben nincs a motorosokra vonatkozó rész, de nagyrésze persze ismerős lesz, viszont lesznek újdonságok is.

Egyébként tőled függ, van online tanfolyam is már, de általában mindig este vannak 4-8ig kb a tanfolyamok, amire párom járt az csütörtök-szombat volt, 2 hónapig járt azt hiszem, de amit én csináltam konkrétan az 7munkanap (7*4óra) volt, intenzív, pont szabin voltam 2 hetet. Egy hétre az utolsó nap után mentem vizsgára és elsőre 72ponttal meglett.

2016. okt. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kresz ugyanúgy kell. Ami nem kell újra, az az alkalmassági és az elsősegély.
2016. okt. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. okt. 9. 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyre több autósiskolánál létezik KRESZ e-learning, ami lényegében azt jelenti, hogy kapsz egy felhasználónevet és egy kódot, amivel be tudsz lépni egy oldalra, ahol az egész tananyag fent van, így akkor tanulsz és annyit, ahogy időd engedi. Ha végigértél a tananyagon, lesz egy záró vizsga, amit ha sikeresen teljesítesz, akkor kérhetsz időpontot KRESZ vizsgára. Én legutóbb így tanultam, csak ajánlani tudom.
2016. okt. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!