Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo Matiz vagy Chevrolet...

Srác980123 kérdése:

Daewoo Matiz vagy Chevrolet Spark?

Figyelt kérdés
Maximum 500ezerig.
2016. okt. 9. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Annyiért Spark nem nagyon van, abból a kevésből amit olyan áron kínálnak nem könnyű megfelelő állapotút találni.

Ha közeledben hirdetnek, megnézhetitek, de országjáró körútra nem érdemes elindulni.

Matizból van bőven kínálat, de inkább vennék Swiftet, vagy Wagon R-t

2016. okt. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyiket sem - 800 cm3-s létükre annyit fogyasztanak, mint egy 1.4-1.6-os kocsi...
2016. okt. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

500 ezerből autót is lehet venni,nem pedig ilyen guruló esernyőket.


Aki komolyan gondolja hogy király lesz egy 50 lóerős autó 70Nm-el ami 17 másodperc alatt se éri el a 100-t,az inkább hanyagolja ezt a vezetés dolgot,és járjon tömegközlekedéssel.

2016. okt. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nincs baj a matizok fogyasztásával, de még a menetdinamikával sem.

Aki nem akar minden lámpánál gyorsulási versenyt rendezni, vagy pályán száguldozni 160-nal, annak megfelelő - lenne.

A fogyasztása is jó, nálam 5,5 liternél többet soha nem fogyasztott, még télen sem.

De kb. ennyi az autó jó tulajdonsága, többet nem tudnék felsorolni.

Nekem volt, 3 évesen vettem, 3 évig használtam. 6 éves korában nagy nehezen sikerült megszabadulnom tőle.

Már masszívan rohadt, a motorja sz.r volt (nem volt jó az olajozása és folyton megragadt a vezérmű :-O )


Én is csak azt tudom javasolni hogy ennyi pénzből inkább suzukit végy. Én pl. egy 12 éves swiftre cseréltem be, amit azóta is használok (10 éve), és nagyon meg vagyok elégedve vele. Ez sem egy erőgép, de olcsó, megbízható, kis fogyasztású, korrózióvédelme tökéletes (96-os évj., de sehol nincs komoly rozsda)

2016. okt. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok... rosszul írtam, akkor 11 éves swiftre cseréltem, amit 9 éve használok... de a lényegen nem változtat :-)
2016. okt. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha egy autónak 6 évesen szar a motorja,és ez egy szívómotor,onnantól nincs miről beszélni.

Egy tisztességes szívóbenzin 6 éves korára/100-150e km-nél éppen hogy jól be van járatva.


Volt 1.6-os Deawoo-nk,az ellenségemnek se kívánnék ilyen autót.

2016. okt. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!