Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak Opel Astra F/G...

Első autónak Opel Astra F/G vagy BMW 318 vagy Volvo S40?

Figyelt kérdés

Opellal járok a legjobban, jól gondolom?

A saját pénzemből kell fizetni az üzemanyagot és az autót, nem apuci meg anyuci fizeti, ezért kérem a véleményetek.


17/F



2016. okt. 10. 19:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%

3 darab F astrám volt, de ha ingyen adnának egy 0 kilométerest, is a fejéhez vágnám az illetőnek.

Nekem opel itt többé nem lesz a kertben.

Amik előtte voltak, azok még jók voltak, de az már mind porrá rohadt.

Én a volvo S40-re szavaznék, szomszédnak olyan volt, bár valamiért rohadt az első sárvédője.

2016. okt. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 madnick válasza:

Szia! Nekem F astra volt az első családi kocsi amit vezettem, utána egy G Astra Coupem volt, mind a kettőnek nagy előnye az alkatrész ár, viszont az ecotec benzin tényleg olajzabáló, az a motor egy zsákutca. Egy G astra kis benzin motorral, vagy egy picit nagyobb diesel motorral bőven megteszi, nem is csúnya autó, és fentartható. Bár én dieselt nem veszek, lehet te pont diesel párti vagy :)

A BMW-knél tényleg minden drágább, ha valamit ne adj' Isten megkoccantasz, akkor azt saját zsebből kell állnod, egy bmw-nél wz a duplája is lehet simán. A volvokról nem tudok nyilatkozni, nekem tetszik, de sztem az sem olcsó mulatság. A Honda civikek még tényleg nem rosszak, mm amiket hallottam róla, de nem ültem/nem vezettem egyet sem.

2016. okt. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Esetleg VW?

2016. okt. 11. 14:10
 14/16 anonim ***** válasza:
Nagyban függ, hogy milyen motorral veszed. Ami szervizlakó ezek közül az az opel 1.7-es dízel illetve a volvó 1.9-es dízel változata, azokat nagyon felejtsd el, többi mehet. Én volvós vagyok amúgy.
2016. okt. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 BiTOPro97 ***** válasza:
Az előző tulajdonosok, hogy bántak egy használt autónál a legerősebb befolyásoló tényező. Ha széthajtották, sőt chip tuningolták is, mint erősebb Volok-ra is jellemző, az már rég rossz.
2016. okt. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 BiTOPro97 ***** válasza:
A dízelnél, meg hogy betartották-e az előírásokat.
2016. okt. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!