Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A sok idióta vajon miért nem...

A sok idióta vajon miért nem veszi észre hogy vakít mint az állat? Egyszerűen szarnak bele vagy ennyire ostobák?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék hogy a balesetek hány %-ánál játszhat közre a vakító fény.
2016. okt. 11. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Tényleg sok az elrontott fényszóró beállítás, de van olyan haverom is, akinek azért van feljebb állítva, mert ő úgy jobban lát....
2016. okt. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A többség szerintem észre sem veszi ha vakít. Hátsó tengelyre terhelt kocsinál nekem sem mindig jut eszembe, hogy álítsak a fényszórón, míg valaki szemből nem villant, hogy magasra világítok.
2016. okt. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor sem esik le,ha nappali fényt csinálsz az előtted álló autóban?
2016. okt. 11. 16:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Bentről nem veszik észre, csak max azt, h sokan villogtatnak. Te sem mész sűrűn a saját kocsiddal szembe gondolom.

Amúgy meg hiába várod el, h ezt észre vegyék, h sokan azt sem szúrják ki, h csak egy fényszóró világít.

2016. okt. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak az nem veszi észre, hogy felfelé hord a fényszórója, ezáltal vakítja az előtte haladó, és a szembe jövőt(is), aki nem akarja...


Sajnos ez európa, és mint tudjuk, itt türelmesek vagyunk...

Éltem olyan távoli országban, ahol ha az út szélén álló rendőrök szeme kifolyt a közeledő autó rosszul beállított lámpájától, akkor azt megállították, és laza egyszerűsggel betörték a lámpáit...aztán nem mehetett tovább, mert nem volt világítása. (persze pár méterre volt egy műhely, aki segített.) amúgy kevés autónak hordott fel a lámpája, mert visszatartó ereje volt ennek a büntinek...


Akár füstöl, akár vakít, ő a császár! mindenki le van szarva!

2016. okt. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

a, Tudja, csak leszarja! (Nem törődöm)

b, Tudja, de nem tudja mit tehetne ellene! (Az ostoba)

c, Tudja, mert ő kendácsolta bele a gyári búrába a xenon "szettet" de mivel az autója se ér 300nal többet így a szett sikerült többe $35-nál az eBay-ről. Semmit nem tud tenni ellene mert ő maga a smók egy csárm!

d, fogalma sincs róla, hogy létezik olyan, hogy fényszóró magasság állítás.

e, Nem érti miért villogtatnak a vele szemben közlekedők. Vezet tovább nyugodtan és bámul a nagy világba.

2016. okt. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Belülről nézve nem olyan könnyű ezt észrevenni. Én komplett búra és izzócsere után nem foglalkoztam ezzel, eszembe se jutott, és egyszer parkolásnál szólt rám egy másik autós hogy állítsam be, mert félrehord, és nehogy baj legyen belőle. Sokak autója vakít, de engem az idegesít aki a távolságit égve hagyja ha szembe megyek vele és többszöri villogás után se hajlandó lekapcsolni. Én csodálom hogy még nem egyenesítettem ki egy kanyart sem pont ezért.
2016. okt. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
# 6-osnak dupla lájk. jót röhögtem, de sajnos így van.
2016. okt. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!