Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sima szívó benzines motornak...

Sima szívó benzines motornak vannak komolyabb "betegségei", buktatói, amire érdemes odafigyelni?

Figyelt kérdés

Sokáig gondolkodtam dízel autóba egy esetleges csere után. De aztán rájöttem, hogy nem autózom annyit, hogy megérje az esetleges macera bármilyen turbódízeles autóval.

Igazából nekem tökéletesen megfelelne egy 10-15 éves autó is, arra, amire használom. Leginkább egy Borába gondolkodom. Anno már volt egy és megvoltam elégedve vele.

Mire kell ezeknél a motoroknál odafigyelni, ha ilyet vásárol az ember ?


2016. okt. 11. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szívó motor alapjában véve egész jó.

Átlag ott nem a motort hanem rajta kívül minden mást (kasztnit,berendezéseket ,szilentek,rozsda) kell nézni.

ha a motorral van gáz az már nem jó koránt sem.

"Típushiba" mint szívó motorban nincs,esetleg a gyártói típushibák vannak.

2016. okt. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy két "bonyolultabb" szívó motornak szoktak lenni jellemző problémáik, mert már vagy 15 éve a mezei szívó benzinek sem mindig egyszerűek.


Gondolom nem VR6 vagy VR5-tel vennéd, az 1.6 szívóbenya pedig nem kimondottan űrtechnika :D

2016. okt. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Minél egyszerűbb, annál jobb :D
2016. okt. 13. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!