Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő alatt vezettétek...

Mennyi idő alatt vezettétek le a kötelező 30 órát?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy kissé lassan haladunk, 1 hónap alatt még csak 10 óránál tartok. Ilyen tempóval tuti nem végzek idén.
2016. okt. 11. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:

én a kresszel voltam el sokáig, az sajnos kis város fix időpontokban volt, amint meglett a kresz november 1.vel kezdtem vezetni, a rutin 3 hét alatt lett meg mert sok tanulója volt oktatómnak.

November közepén kapcsolt, hogy dec 3.-val szabadságon lesz mert fenyőfáznak:D

miután meglett a rutin vizsga, november utolsó hetében vezettem le napi 4, volt, hogy 6 órát vezettem, mert mindenképp megakartam csinálni abban az évben.

Hétfőtől péntekig vezettem, másik hétfőn vizsgáztam.

Ez 2009-ben volt, legjobb az volt, hogy az a hét 39 C° láz és influenza, de nagyon akartam :) :D dec 17.-én már megjött a jogsi :)

2016. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a 30 órát sikerült pontosan 30 óra alatt teljesíteni.
2016. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Komolyra fordítva a szót, én gimnázium után és munka előtt csináltam meg, szeptemberben elkezdem az elméletet, decemberben már nálam volt a jogsi. Nem buktam semmiből, mindent intenzíven csináltam.
2016. okt. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kell sürgetni az oktatót, mert másképp b*szik rá a dologra.
2016. okt. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1#

Ez is kis város, az időpont miatt majdnem 2 hónap volt csak a kresz. Két óránál többet nem tudok vezetni, mert sok tanulója van az oktatónak. :/

2#

Annyira tudtam hogy ezt valaki elfogja sütni. :D

4#

Sürgetném én, de nem lehet.


Akkor ezek szerint valóban lassan haladok a dologgal..

2016. okt. 11. 20:15
 6/10 anonim ***** válasza:
én most csinálom másfél hónap alatt lett meg az esetemben 36 óra és jövöhéten hétfőn megyek vizsgázni
2016. okt. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még igen gyorsan haladtok így nincsen okod a panaszra.Nekem 3-4 hónapig tartott a procedúra...Heti egy alkalom 1 óra általában...Ja és ebből 15 percet elkávézgatott és elbeszélgetett a kollégáival a mélyen tisztelt oktató úr
2016. okt. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"4#

Sürgetném én, de nem lehet. "


Minden nap telefonász, meg SMS-t írsz neki, mikor vezetsz, akkor pedig mondod 100x, hogy neked sürgős a jogsi. És akkor berak hetente 2x is, mert az nem jó biznisz neki, hogy átmenj más oktatóhoz.

2016. okt. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2 éve augusztus elején kezdtem, az első 2 alkalom után az oktató elment 3 hét szabira. Szeptemberben tudtam újra menni, de akkor meg nekem indult be a fősuli, úgyhogy vagy nekem nem volt jó az időpont, vagy neki. Valamikor október végén volt az, hogy akkor menjünk vizsgára, de addigra már több volt mint 30 óra, mivel az 580 km nem jött össze annyi idő alatt. Viszont vizsgaidőpontot csak november végére kaptam, szóval még addig eljártam vezetni heti 1x.
2016. okt. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Augusztus 20 környékén kezdtem vezetni, és október 18-án volt a forgalmi vizsgám. A kötelező 30 órám akkor már 3 hete megvolt, de vizsgára még kellett várni.
2016. okt. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!