Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Soknak számít egy robogónál a...

Soknak számít egy robogónál a 65000km?

Figyelt kérdés
Egy Suzuki Sepia ZZ 1996 hiányzik a kilométeróra spirál (nem tudom mennyit mehetett nélküle) és 5 évet állt egy helyben valamint egy nagydarab tulajdonosa volt.

2016. okt. 12. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:

5 évet állt?

Ha a perselyt megkezdte a korrózió az egy blokkcseréhez vezethet könnyedén,de minimum henger,hengerfej,dugattyú,hajtókar ,csapok cseréje ,és utána főtengely,majd rájövünk,hogy olcsóbb egy komplett blokkot venni.

Ha a 65e km-en keresztül dombnak felfele tőgázzal kellett vonszolnia egy 100kilós tagot akkor az már a nyugdíjt várhatja.

65 e km kb a duplája egy ilyen idős robogónak,mert kb 30-45e között mondható rendszeresen használt futás mennyiségnek.

Én úgy gondolom ,kerüld.

Robogóból annyi van ,mint a sár.

2016. okt. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Durván belepte a por de ezek után kb. 10. rúgásra indult és mentem is vele 10 métert mert a karburátor olyan mocskos, hogy nem igaz.
2016. okt. 12. 20:02
 3/7 A kérdező kommentje:
Erő az úgy tűnik van még benne. Ingyen kaptam nem hagyhattam ott, mert jó kis gép ez. :D
2016. okt. 12. 20:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire volt karban tartva. Nem ismerem ezt a motort. 50-es? Ha igen akkor azt gatyába kéne rázni rendesen és nem csak a blokkra gondolok. Fékek, teleszkópok, villatengelyek, szilentek, stb. Egyszerű kis motorkának néz ki, de nagyon sok olyan alkatrészből áll ami el tud fáradni.
2016. okt. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerszámok megvannak hozzá, hogy gatyába rázzam habár még konkrétan robogóval nem volt dolgom.
2016. okt. 13. 09:35
 6/7 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy nem 65ezer csak 6500 :D az utolsó számjegy csak 100m-t jelent.
2016. nov. 14. 12:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja.. hát azért az nem mindegy. Annyi kilométerrel még szinte új motor. De az idő azért sok dolognak tud ártani még álló helyzetben is.
2016. nov. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!