Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 6 2.2 (2011) megjavíttas...

Mazda 6 2.2 (2011) megjavíttassam vagy eladjam?

Figyelt kérdés
úgy adódott, hogy rám marad egy kívülről gyönyörő fekete kombi, dízel, 129 lovas mazda 6 310.000 km-el. Ami a hiba listája: kettőstömegü csere, ill. kuplung csere, ennek ktg-e 5-600.000 Ft. tehát most ezen döntés meghozatalában kérném a segítséget, hogy eladjam 1,5-1,8 millió ft-ért vagy szerintetek megcsináljam, ennyiért?

#Mazda 6 #javítás vagy eladás
2016. okt. 13. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát figyelj,ha csak annyi a baja és nem "még ez is még az is " akkor megéri,mert 3-ba eladhatod és akkor ismét haszon.

Döntsd.

2016. okt. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt Te tudod, hogy mit akarsz, kell-e az autó, vagy sem. A vételárba úgyis belealkudják a javításokat, tehát ha eladásra akarod, add el így. Minden esetre kérj máshonnan is ajánlatokat, mert nekem picit soknak tűnik ez az összeg.
2016. okt. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megörököltél egy autót ami lényegébe 5-600.000 Ft-ba kerülne. Mintha vettél volna egy autót harmadáron. Ez nem rossz üzlet. Én megcsináltatnám rendesen és használnám.
2016. okt. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit jelent a rád maradt?

Ha azt hogy nem fizettél érte, akkor nézd úgy, hogy 600.000Ft-ért vettél egy felújított erőátviteli rendszerű három-milliót érő autót. Feltéve, hogy megcsináltatod.


Részemről, ha a 310.000 km nagyját pályán tették bele, én megcsináltatnám.

2016. okt. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!