Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Smoke & charm os kocsikon van...

Smoke & charm os kocsikon van katalizator?

Figyelt kérdés
2016. okt. 14. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Némelyiken van, némelyiken nincs. Öreg vasba pl gyárilag se volt.
2016. okt. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki van véve a legtöbből, mert a katalizátor rontja a gázreakciót, és 3-4 lóerőt is elvesz. Én mentem egy 1997-es A4-el, amiben volt katalizátor, majd utána kivettük, és utána is mentem vele. SOKKAL erősebbnek érződött az autó, mert jelentősen javult a gázreakció. És nem, nem füstölt jobban, mint előtte, csak paldógázra, de azt katalizátorral is csinálta. Vizsgán átment.
2016. okt. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A katalizátor semmit nem csökkent a kormoláson, nem ez a feladata, hanem a szénmonoxid és egyéb káros gázok mennyiségének csökkentése. Mivel ezeknek a gázoknak nincs szaguk, nem fog érezni az sem ha nincs katalizátor, de az egészségre károsabbá válik a kipufogógáz. Általában a S&C-s lovagok kiszedik a katalizátort is, hogy minél kisebb legyen a kipufogórendszer ellenállása.
2016. okt. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De az a katalizator amugy is megdoglik 1 ido utan. Megneznem, hogy 1 gyari katalizator ami 10 vagy 15 eves hany %-at teljesiti egy zsir ujnak.
2016. okt. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, gumit se kell cserélni, mert úgyis kopik.
2016. okt. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azoknál az is csoda, ha van alattuk bármiféle kipufogó. Nemhogy ilyen úri huncutságok, mint katalizátor.
2016. okt. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!