Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Surányi Endre: Gépjárműszerkez...

Surányi Endre: Gépjárműszerkezet című könyve jó kezdésnek?

Figyelt kérdés

2016. okt. 15. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit akarsz elkezdeni?
2016. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tizenévesen én is egy csomó Surányi-könyvet elolvastam, volt valami jó kis sztorizgatós könyve is.

Mára igencsak elavult, amikről ő a könyveiben írt. Ártani senkinek nem fogsz vele, ha beleolvasol.

2016. okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. Egy kis gépészetet szeretnék elsajátítani...még akkor is ha csak gyakorlati képekkel. Kamionos szeretnék lenni és sajnos sima gimnáziumba járok. Alig-alig értek a szereléshez.
2016. okt. 16. 00:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Az érdeklődés dícséretes, de kamionosként nem kell a kocsin semmit szerelned. Max. Izzót,és biztosítékot kell cserélned.
2016. okt. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Suri bácsi könyvei ma már inkább egy szemléletmód átadására alkalmasak, a bennük lévő műszaki információ már kissé elavult. Persze nem árt, ha az ember azt is tudja, mi hogy volt régen, meglévő alapra már könnyebb bármi mást építeni, mintha nulláról kéne kezdeni.


Sztorizgatós könyvei is voltak: Alfa Rómeók, csalfa Júliák, Rákosi garázsmestere voltam. Ezekből is inkább az emberek és gépek szeretetét lehet megtanulni, a múszaki tartalom már rég nem aktuális. (ettől függetlenül érdekes olvasmány, hogy lehetett a fronton egy szétment elosztót 4 fagallyal és 1 méter spárgával pótolni, csak ma már nincs gyakorlati haszna)

2016. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kettészakadt a könyv a közepénél...Szerintetek hogyan/mivel ragaszthatom vissza a tömböt? Nagyon zavar a dolog.
2016. okt. 19. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!