Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől ingadozhat az alapjárat...

Mitől ingadozhat az alapjárat és gyenge a motor?

Figyelt kérdés
Hellótok. Most vettem egy G astrát. Nagyon vigyáztak rá, látni rajta, rendben van, 15 éve az övék volt. 1.6 16 szelepes, 101 lóerős a motor. Egy olyan problémám van csak vele, hogy ingadozik az alapjárat és nem érzem a 101 pacit. eléggé gyengének tűnik a kocsi. 5ösben meglúdul 110 felett kb, de 80tól 110ig rengeteg idő kell neki. 3asban ki se tudom pörgetni tiltásig szinte. fogyasztása 7 körül van 120-140es tempóval 80% pályával. Esetleg van valakinek tippe? üdv

2016. okt. 16. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
A baj az h opel. Alapból egy lomha szar.
2016. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én se vagyok elragattatva tőle, de muszáj volt vennem egyet, és 160e ftért vettem átszámítva. 1 hónappal ezelőtt vettem egy fordot, amit a kereskedés megíégrt h javít, de nem lett belőle semmi, most pereskedek és elment rá minden pénzem.
2016. okt. 16. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!