Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo XC60 2.4D jó autó?

Volvo XC60 2.4D jó autó?

Figyelt kérdés
4-5,5 millió forintom lenne autóra. Fontos lenne hogy SUV legyen a kényelem és a könnyű beszállás miatt (derék fájós vagyok) na meg azért is mert z tetszik. A kiszemeltjeim a Volvo XC60 2.4D es a BMW X3-as. Ezek közül melyik a jobb autó? Illetve melyik motor a jo belőlük? Természetes ennyiért csak használt autó jöhet szóba. Ha van jobb SUV ebben árban azt is leírhatjátok. Ja és évi olyan 15-20 ezer km-t fog futni. Válaszokat előre is köszönöm.

2016. okt. 16. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Volvo D5 a legjobb választás. A BMW-ből a 2.0 D gyengébb és problémásabb, a 3.0 jobb, de szerintem ritkább és jóval drágább.
2016. okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp a Volvot vinném. Bár szerintem évi 15-20ezer km az kévesnek tűnik a dízelhez. Nem tudom, hogy ez körülbelül hány km/nap, vagy hány km/használat és ebből mennyi város. Rövid távokra városba jobb lenne egy benzines. Többet enne a benzines, de sajnos a dízelnek sok baja előjön, ha az ember rövid utakra használja és az elég zsebbenyúlós. Benzinnél ilyen probléma nincs. Én is sokkal jobban szeretem a dízel autókat, kényelmesebb a forgalomban velük, de mivel szinte csak városban vagyok muszáj a benzines. Én is 15-18ezer körül megyek egy évben.
2016. okt. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A részecskeszűrős dízelek halála, ha városban, rövid távokon használják! Erre figyelj oda. Viszont tény, hogy ebben a kategóriában kevés a benzines autó. A Kia Sportage, Hyundai Tucson párosban egy nagyon jó 1.6-os motor van, kétkerék hajtás. OK, nem prémium márka, de hosszszú a garancia rajtuk és amúgy sem elromlós fajták. Ráadásul ennyiért újat is kaphatsz, vagy nagyon felszerelt pár éveset, alacsony futással.
2016. okt. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. 50km-t futna egy nap országúton. Varosban szinte alig lenne használva. Tudom en is hogy ehhez a futáshoz benzines kellene (ráadásul en magam is százszor inkább benzin parti vagyok mint dízel) de ezekben az autokban csak turbo benzines motor van ami viszont szerintem egyáltalán nem eri meg mivel sokat is eszik es nem éppen megbízható. Ha lenne ezekben a gepekben valami jo fajta 2-2,5 literes szivi benzin motor az lenne a tökéletes... De hat nincs. Mindenkinek ment a zöld!
2016. okt. 17. 20:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen a Volvo, a 2,4-es 5 hengeres az egyik létező legjobb dízelmotor.

Viszont 4-5,5 millióért csak nagyon sokat futottat fogsz találni Volvo-ból. Mondjuk BMW-ből is.

Amik km-ben, időben és felszereltségben is már jók, azok olyan 7-8-tól vannak.

2016. okt. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

4: És még annyi, hogy bár elvileg egy kategória az X3 az XC60-al, minőségben nagyon nem. Tudom, mert vásárlás előtt elég sokat megnéztem.

Az Xc60 beltérben, anyaghasználatban abszolút prémium érzés, míg az X3 nagyon nem.

2016. okt. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 AOlio válasza:
Apámnak van D5 XC60ja es nagyon szeretjük
2016. nov. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!